Wpis z mikrobloga

@Arek817 bardzo dobre opinie zbiera w środowisku, tylko ponoć może być trudny dla początkujących :) płytkich dołków życzę i dobrych znajdek miras :)
@Gronie: Tak tak do korowania drzew, ale wiekszosc fantów to odłamki szrapneli i śmieci więc poprostu pokazałem te lepsze większe fanty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@skar: Jestem typowowy nowicjusz ale kurde ten wykrywacz jest mega łatwy w obsłudze, menu przyjemne i przejrzyste, brak jakichs kruczków. Pare filmików na Youtubie i wiedziałem bez problemu co i jak.
@Arek817: @Cygan_z_wyboru: Otóż to ( ͡° ͜ʖ ͡°) Obróć sztycę o 180 stopni jak na obrazku. W terenie już chyba z 10 osobom zwracałem na to uwagę i każdy po zmianie się dziwił jak nagle robi się lżej.
Nie dość, że przy takim złożeniu wykrywacz jest gorzej wyważony i wydaje się być sporo cięższy, to jeszcze strasznie "pływa" i odchyla cewkę ku górze przy przemiataniu na
Pobierz
źródło: comment_16368476165iufxYGcjemd78sjtxOG60.jpg
@Arek817 Nie czułeś, że się buja na boki przy machaniu? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie wiem jaki masz wzrost ale jeśli nie zmienili nic z tymi rurkami od czasu Rutusa Optimy to ustaw sobie wysięgnik na środkowym położeniu, a na miękkim gruncie (zaorane pola) na najkrótszym wysunięciu.
@Arek817: Ja zamieniłem altera na artexa również z białą sondą. Mam wrażenie, że ten zestaw jest cięższy. Byłem w sobotę na większej akcji i chodząc po lesie miałem słabe sygnały. Dopiero po godzinie zauważyłem że mam czułość na 50 ¯\_(ツ)_/¯ ehhh zapomniałem sprawdzić. Ale później już poszło gładko :)