Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@funeralmoon: o ekstra. Dzięki. No właśnie chce hobbystycznie pobawić się w 3d i zastanawiam się jakiego sprzętu bym potrzebował, żeby w miarę komfortowo się pobawić. Pewnie dużo zależy od skillsow żeby budować w miarę optymalne te bryły tak żeby nie zarżnąć kompa
@trep_warrior: Ten model ma 3,5 mln trójkątów, do tego włosy - trochę komputer zamulał, ale modelowałem tylko pod ilustrację, więc nie zależało mi na retopologii. Na i7 i GTX970 robiłem większe modele i nie było problemu ;)
@funeralmoon: Dobre, ale: zmieniłbym tło. Sam potwór reprezentuję pewną cywilizację / rasę człowieka (o której nic nie wiemy) inne tło wprowadziłoby pewien rodzaj...ciekawostki, dzięki której oglądający mógłby snuć domysły. Mogę zapytać, do jakiego projektu to stworzyłeś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@noonamed: Tło jest jakie jest, bo to było zdjęcie pozowane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To nie jest ilustracja do żadnego projektu, po prostu żyjątko z innego wymiaru stworzone dla samej radości tworzenia (mam urlop i trochę czasu, więc wyciągam z szuflady zaległe niedokończone projekty).

*) podobnie jak w opowiadaniu Lovecrafta - Model Pickmana, tak i do mnie przychodzą w nocy dziwne istoty, które za kawałek kremówki pozują
@Averte: Trudno powiedzieć, z 10? Robiłem jak miałem wolną chwilę (i chęci) - wczoraj trochę przysiedziałem przy malowaniu tekstur, ustawieniu pozy i ręczne malowanie na gotowym renderze - jakiś 4 godziny (przeglądając w tem czasie Wykop ;))