Wpis z mikrobloga

@tekoja: ooo no właśnie to jest to, bo to ich żenująco chamsko podłe zachowanie zdecydowanie powinno być karane wręcz
@BjornStulejkoboki: ale o czym ty piszesz?dobra parodia ? oni dokładnie wiedzą w jakim stanie jest ich ,,koleżanka'' z wielkiej HP rodziny o czym pierdzielili od początku, nie musza jej lubić ,akceptować i hu co więcej ,ale zwykła najzwyklejsze ludzka empatia powinna być tu na pierwszym miejscu, mogli sobie darować ten kiczowaty
Nie mam zdania co do tego od czego ja przyslowiowo boli ten brzuch. Odcinki sa tak skrojone, i tak dolozona narracja, że nie potrafię ocenić czy sama sobie zapracowała na brak sympatii reszty uczestnikowi, czy nieslusznie "weszli" na nią. Moim zdaniem bez zadnej winy napewno nie jest
@BjornStulejkoboki: wiesz co to co ja uważam to nie ma znaczenia, to że ja bym ,odpukać, w podobnej sytuacji zamknęła się w sobie i zrobiła wszystko żeby być sama z sobą ,nie oznacza że ty czy ja mamy prawo osądzać kogoś który przez pól roku albo i ciut więcej był tym ,,gorszym''oceniany ,wyśmiewany ,nie lubiany ,izolowany przez grupę hu wie za co powinien zrobić tak samo ,zniknąć ,udawać że nie wie
@BjornStulejkoboki: Ale tu chodzi o cos wiecej. Oni, nie majac z nia kontaktu, nie wiedza w jakim ona jest stanie psychicznym. Nasmiewajac sie z niej, moga sie przyczynic do czegos duzo gorszego niz zrobienia z niej posmiewiska. Dla mnie to sa smieci, jak mozna w takim wieku miec taka sieczke zamiast mozgu? To co oni robia jest zwyczajnie podle. Fakt, ze Wiktoria mogla sie powstrzymac, ale tak naprawde ani my, ani