Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@Grajox3: A Musk ukradł komuś jakieś patenty i pomysły bez żadnego wynagrodzenia? Serio pytam, bo nie wiem. Słyszałem złe słowa o sytuacji pracowniczej w Tesli i o tym, że Musk nie płaci kar oraz unika podatków państwowych. Jeśli chodzi o SpaceX to z tego co wiem, to wszystko jest zasługą tamtejszych inżynierów, którzy tam pracują i projektują rakiety. Nie słyszałem o jakimś pokrzywdzonym wynalazcy, który stworzył projekt starshipa, a Musk mu
Elon nigdy sobie nie przypisywał stworzenia Paypala ani Tesli. Bzdety prujesz.


@MarcinusZ: rozumiem, że fakt, że założyciel tesli pozwał muska o przypisywanie sobie stworzenia tesli to też bzdury?
https://www.motortrend.com/news/tesla-founder-eberhard-sues-tesla-musk-for-slander-libel-breach-of-contract-5187/
W wywiadach też często mówił że "wynalazł" PayPal zanim ludzie powiedzieli sprawdzam i wyszło że jednak nie, niestety na szybko nie mogę nic znaleść.
@Arientar: Ot, takie #!$%@?. Musk zainwestował kupę siana w sturtup, który następnie przejął i doprowadził do sukcesu. Jeden z pomysłodawców się pluje, że Musk przypisuje sobie główną rolę w tym sukcesie i pozywa Elona. I co? I przegrywa, bo oprócz uruchomienia startupu #!$%@? zrobił. Nawet proces, który wytoczył Muskowi za nazwanie go "pedo" przegrał. ¯\_(ツ)_/¯