Wpis z mikrobloga

#opiowraki #narkotykizawszespoko #narkotykiniezawszespoko #opioidy #psychiatria #kodeina #opiaty

Siema , czy Buprenorfina - Bunondol nada się na odstawkę opio - DHC Continus branego przez 2,5 miesiąca ? Obecnie redukuje DHC , mam jeszcze jakieś 40 tabletek 60 mg. Dostałem od lekarza Bunondol jedno opakowanie 0,4 mg 30 tabletek. Ponoć stosują to na detoxach ? To mój pierwszy ciąg, chciałbym przejść przez to w miarę bezboleśnie...
  • 10
  • Odpowiedz
@Nymphis właśnie tak zamierzam zrobić żeby brać te 10-14 dni zmniejszając dawki dhc. Tylko zastanawiałem się czy na koniec nie polecieć z tydzień na tej buprenorfinie bo ponoć to dają na detoksach.
O tym przyśpieszonym odstawieniu przez leki słyszałem i nie do końca to rozumiem. Przy naleksonie to jasne , ale przy buprze nie do końca. Coś czytałem żeby brać to jak organizm całkiem opuści poprzedni opioid i wtedy tego nie
  • Odpowiedz
@Nymphis: u mnie to bardziej parogen na zaburzenia lękowe, sprawdzał się bardzo dobrze, ale w sierpniu miałem sytuacje która mnie przerosła psychicznie i zacząlem "leczyć" się opio i tak się to przeciągneło mimo że w życiu już dobrze jest. Choć nie powiem opio bardzo mi pomogły przejść przez ten okres i wyprostować życie, tylko boję się właśnie jaką cenę zapłacę po odstawce
  • Odpowiedz
Taką mam nadzieję ale bycie na opio już mnie wkurza. Ręcę się trzęsą, mam jakieś tiki nerwowe, przy schodzeniu ze schodów nogi drzą, nie moge się skupić na czytaniu czy grze bo najprzyjemniej mi się po prostu leży i ewentualnie ogląda coś na yt. Właśnie nie wrócenie do tego to będzie próba , ale w życiu już lepiej, po odstawce chciałbym do sportu wrócić więc może będzie dobrze. Czyli w razie jakby
  • Odpowiedz
@szymon-kowalski22: buno jest fajne bo ma tabsy 0.2, ale tym sie nie ugrzejesz. Musisz miec zelazna psyche bo jak cie wezmie glod to wrzucisz i caly sloik jak ludzie w wiadomym dziale na H. Da sie, jest wiele pozytywnych swiadectw tamże. Na program tylko nie wchodź bo kaplica

Z buprą jest tak, ze jak sie nasycisz to ją też trzeba odstawiac. Ale imho dasz rade bez bupry, to tylko DHC.
  • Odpowiedz