Wpis z mikrobloga

A ja mam takie pytanko, do Ingi szczególnie. Skoro wiedziałaś, że Wiki Cię obgaduje, bo usłyszałaś za ściany, skoro wiedziałaś, że gra i prawdy dowiemy się później xd, to po jaki #!$%@? jeszcze niedawno lajkowałaś jej fotki i gratulowałaś? Wiedziałaś to niby kilka miesięcy wcześniej, więc nagle teraz sobie przypomniałaś i postanowiłaś wyśmiać jej chorobę?

Ty Sara to samo, jeszcze niedawno fotki na story, że jesteście siski, ale nagle się coś odmieniło i wysmiewasz nawet wygląd Wiktorii. Jesteście strasznie obłudne i zakłamane. Szkoda, że tak nie komentowalyscie jak Wiki była gnębiona przez waszych znajomków z hotelu :)

I chociażby teraz Wiki nie wiem co zrobiła, napluła komuś w ryj, nasrała wam do miski, to wcale się jej nie dziwię i nawet będę kląskała. Za to jakimi #!$%@? byli/ jesteście ludzie z 4 edycji HP. Mam nadzieję, że w końcu Wam się Wiktoria odwinie, za gnębienie i wyśmiewanie jej choroby.
#hotelparadise
Pobierz
źródło: comment_1636708960ICD4PqvLrAOoAZqKPDulmf.jpg
  • 19
@mystery_26: nie no. To mogły się w ogóle nic nie odzywać i tyle. A one ewidentnie lubiły Wiki, nie gratulujesz komuś kogo nie lubisz.
@elfikWzbozu: czyta wykop, więc może kiedyś się dowiemy xd
@SokMalinowy: ale też nie do końca, bo Wiki w końcu napisała, żeby jej powiedzieli o co chodzi z tym, że się dowiemy później prawdy na jej temat.
@Hogataa26: to prawda, na pytanie Nono czy WIki nastawia Dusi dala odpowiedź tak ,pokazano urywek w którym wyraźnie Łuki napierdzielał jak ma palny wobec ,,starych'' a Wiki jak już potakiwała, nie mówiła nic takiego sama os siebie, ewidentny wredny montaż na Wikę ,nie mieli co pokazać to spieli ten moment, to było chamskie bo pytanie było ,,czy Wiki nastawiała'' a nie pytanie ,,czy WIki i Łuki knuli kogo wyrzucić'', choć także