Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Naczelny_Cenzopapista: W kraju składającym się z milionów ludzi nikt nie będzie czekał na indywidualną zgodę każdego z nich.
Od tego się wszystko zaczyna, że wolność ma swoje granice. Sam też ustaliłeś granicę wolności, który stanowi NAP.
Granic wolności jest dużo i w NAPie są również zawarte granice wolności słowa. Czy ograniczyłbyś wolność słowa zakazem wykrzykiwania różnych przekonań o 3" w nocy pod oknami sąsiadów?
@976497: Ale co ma wolność słowa do tego? Niech sobie nawet wychwala Stalina czy innych komunistycznych idoli, byleby tym nie naruszał NAPu, utrudnianie życia innym wykrzykując cokolwiek w nocy pod oknami w mojej opinii jest ingerencją w strefę prywatną innych osób co jest niedopuszczalne bez ich zgody. Powtórzę jeszcze raz: wolność nie oznacza anarchii i bezprawia.
@Naczelny_Cenzopapista: To ma tyle do rzeczy, że Ty masz swoje przekonania co jest antywolnościowe i socjalistyczne, a inni mają inne. Ty sam zwracasz się w kierunku naruszania NAP poprzez fizyczną eliminację uważanych przez siebie jako degeneratów, a tym samym chcesz działać sprzecznie wobec swoich własnych przekonań - to kto tu jest w takim razie degeneratem?
@Naczelny_Cenzopapista: Każdy ma inną definicję wolności. To, że ktoś się nie zgadza z tym, co robisz, nie zawsze jest antywolnościowe, a często służy właśnie zapobieganiu anarchii i bezprawiu - dlatego on się na coś (lub z czymś) nie zgadza.
Autentycznie mam wtedy ochotę wziąć do rąk karabin i podążając szlakiem przetartym przez Pana Andrzeja Brewiarza dokonać fizycznej eliminacji (ang. physical removal) wszystkich wrogów wolności. Często też wtedy fantazjuję o zostaniu dyktatorem który niczym Generał Pinochet budowałby kapitalizm i dobrobyt oraz bezwzględnie tępił komunistyczne robactwo.


@Naczelny_Cenzopapista: Mam trochę podobnie, ale chyba o to chodziło Kelthuzowi xD. Te utwory swoją wzniosłością jak i charakterem potrafiłyby zrobić z człowieka potwora, ale to może