Wpis z mikrobloga

@Brak_Nicku_Na_Wykopie: Robię to z prostej przyczyny - dla ogromnej większości osób ta forma jest dużo czytelniejsza, kabelek stąd-tu i gotowe. Nie ukrywajmy, Arduino a tym bardziej Majsterkowo są przeznaczone dla amatorów, którzy chcą zrobić coś fajnego, nie zagłębiając się nadmiernie w teorię.

Ja oczywiście posiadam również normalny schemat, bo musiałem płytkę zrobić, ale jest on dla samodzielnej Atmegi, a nie pod Arduino.
  • Odpowiedz
@Brak_Nicku_Na_Wykopie: Trochę w tym racji. Postaram się później dorzucić jeszcze schemat, jak go odpowiednio przysposobię do publikacji. Początkowo chciałem wrzucić zarówno schemat jak i płytkę gotową do druku + opis elementów, ale dzisiaj już nie miałem sił nic dodatkowego robić, chciałem tylko umieścić artykuł w ładnej i przystępnej formie. Napisałem tylko, że jak ktoś będzie chciał, to dam :)
  • Odpowiedz
@profesorek92: ło, też myślałem o instalacji czegoś takiego do HTPC i telewizora, widziałem też takie gotowe rozwiązania od Rusków.

I jak to się sprawuje? Rozumiem, że działa z poziomu samego systemu, a nie np. tylko pewnych aplikacji?
  • Odpowiedz