Wpis z mikrobloga

Drugi wpis w ciągu dnia, ale to co się wydarzyło zasługuje na bonusowy wpis. Możecie mi uwierzyć bądź nie (sam miałbym wątpliwości), ale nie obchodzi mnie to.
Postanowiłem wyfarmić na hrabinie luma do słówka runicznego Dym - bo bez dobrych resów na hellu łatwo o śmierć. Wygooglowałem jaka jest szansa na luma z hrabiny na hellu - 1/34.
Postanowiłem więc sobie, że zrobię 34 runów na hrabinę - jeżeli lum nie dropnie to chrzanie i idę dalej. I teraz uwaga - podczas 33 runów wydropiłem 3 (!) male (szansa na 1 mal: 1/193), 1 pula (szansa na pul: 1/131) i 1 lem (szansa na lem: 1/100). Luma dalej nie ma. Nie żebym narzekał - mal się przyda na Ko Ko Mal, a lem na treachery dla merca, no ale ja szukam luma. Robie więc ostatnią - 34 grę. Biegnę na tę hrabinę już zrezygnowany, zabijam ją, a tu wypada ona, cała na biało - runa lum. Obliczenia matematyczne pozostawiam chętnym.

Zabójczyni Single Player Hardcore - Farmienie Hrabiny Hell


#diablo2resurrected #diablo2
Pobierz
źródło: comment_163665528691CqJCA3ZNpXN7gqEAwSME.jpg
  • 6
@ShowBiz: bo single i BN to są dwa różne doświadczenia. Na BN mogę kupić itemki, których na singlu nie mam praktycznie szans zdobyć. Na singlu muszę sobie radzić z tymi crapami, które polecą, a dodatkowo nie narażam się na głupią śmierć z laga.