Wpis z mikrobloga

Pomyśleć że podczas II wojny światowej, w USA, młodzi ludzie potrafili popełniać samobójstwa, jeśli nie mogli iść do wojska, walczyć za kraj, a dziś? Wszelka masa aktywistów pluję na służby, broniące granic Polski.

Bo czym się różni żołnierz idący na front od żołnierza pilnującego granicy? Myślę że jedyną różnicą jest to, że Ci co stoją tam dziś pod Polską granicą, nie mają broni, ale idea jest ta sama.

Więc biorąc pod uwagę, że są LEGALNE środki dostania się na teren Polski, jak i jakiegokolwiek innego kraju w UE, powinno uciąć każdą próbę dyskusji, bo generalnie, to #!$%@? nas powinni obchodzić Ci ludzie.

#bialorus
  • 9
@Sekularyzacja: Wiem, ale chodzi mi o sam fakt.

#!$%@?ąc, patrząc na nastroję podczas wojny z Wietnamem, chyba ich to nie zniechęciło. ;)
Nie mniej, zawsze byłem ciekaw, ilu ludzi nie zabiła wojna, a problemy z psychiką po wojnie.
@GoodSniper: ktoś im wcisnął fejka że zapłacą powiedzmy 1k$ (Łukaszenka im wcisnął) i pojadą do Niemiec żyć na socjalu. Posprzedawali domy matki kozy i pojechali, a teraz się okazało że ani nie mogą wejść przez plot, ani wrócić do środka Białorusi ani nawet iść na przejście graniczne bo wszędzie stoją z psami i bronią Białoruscy piechurzy (i to jest potwierdzone zdjęciami i filmikami). Jest to nasz problem bo stoją przed naszą
Pomyśleć że podczas II wojny światowej, w USA, młodzi ludzie potrafili popełniać samobójstwa


@GoodSniper: Podczas 1 wś młodzi ludzie z uśmiechem na ustach jechali pociągami, by następnie w imię nie wiadomo do dzisiaj czego zarzynać się wspólnie milionami w zatęchłych okopach w coraz bardziej okropny sposób.

Po prostu to były inne czasy, inne średnie IQ, stan edukacji, więc też inni ludzie. Już raptem 30 lat później wojna w Vietnamie zatrząsła USA