Wpis z mikrobloga

Witam serdecznie ekspertów. Oto moje hot tejki z początku sezonu które chyba nie są wcale hot, pewnie zastanawiacie się po co to pisze? Otóż nie wiem, dlatego zachęcam do dyskusji.

- poprzedni sezon Atlanty Hawks był ogromnym fluke'iem, nie rozumiem jak ludzie mogą mówić, że mają szeroką rotację kiedy ich 3 najlepszym graczem z ławki jest zmieniający co pół roku klub Dieng, natomiast Trae Young jest jednym z najbardziej antypatycznych i przehajpowanych graczy w lidze

- Miami Heat wyglądają na typowy team sezonu regularnego, cisną sporo minut najlepszymi graczami grając na wysokiej fizyczności i tempie + korzystają z faktu, iż mają świetnego trenera, jednak biorąc pod uwagę podatność na kontuzje, wiek graczy Heat i krótką rotacje (8 gracz z największą liczbą minut na mecz to Max Strus) w PO może zabraknąć im świeżości

- Bulls są 'for real', nie uważam ich za contendera, ale spokojnie mogą ugruntować w tym sezonie zając TOP3 pozycję wschodu

- nie potrafię czerpać przyjemności z oglądania gry Luki Doncica, jeszcze w poprzednim sezonie fascynowało mnie to co robi z piłką, ale ciągłe pretensje do sędziów, mowa ciała i dyktatorstwo Luki w prowadzeniu ataku Mavs (oczywiście wywołane miernotą jaka go otacza) sprawia, że bardzo ciężko ogląda mi się Dallas

- gdy Paul George jest zdrowy, to jego gra jest dla mnie jak poezja, nie potrafię znaleźć innego gracza którego gra była tak płynna, perfekcyjna technicznie i efektywna, obecnie dla mnie najpiękniejszy do oglądania człowiek w NBA

- czas Marcusa Smarta w Bostonie się skończył i tu przestroga ode mnie dla was moi kochani: nie jest wcale dobrze, jeśli w drużynie macie gracza określanego przez media jako "lidera pozaboiskowego" albo "serce drużyny" który nie jest jej liderem również na boisku lub nie jest marginalnym graczem (np Udonis Haslem czy JJ Barea), w wypadku takiego Smarta zarząd ma bardzo ciężką sytuację, każda próba wymiany będzie wywoływała oburzenie fanów, a wymiana spowoduje pojawienie się pieprzenia w stylu "nie ma już lojalności", "dałem wam wszystko a wy mnie tak potraktowaliście", zbytnia lojalność graczy średnich bardzo mocno komplikuje sytuacje klubu na rynku transferowym

- Golden State Warriors powinni poświęcić bilans w środku sezonu i grać więcej Wiseman'em i Kumingą żeby podbić ich wartość i następnie wymienić na graczy którzy pomogą im zmaksymalizować potencjał Stepha, bo według mnie są o dwóch graczy "bardzo dobry skrzydłowy i niezły wysoki" od mistrzostwa

#nba
  • 4
@parooow:

- Bulls są 'for real', nie uważam ich za contendera, ale spokojnie mogą ugruntować w tym sezonie zając TOP3 pozycję wschodu


Bulls nie mają ławki, już teraz gra w 5 Javonte Green który ledwo się łapał w poprzednich sezonach w Bostonie, a dalej też raczej posucha, także pytanie ile im zdrowia starczy.

- czas Marcusa Smarta w Bostonie się skończył i tu przestroga ode mnie dla was moi kochani: nie
@parooow

jednak biorąc pod uwagę podatność na kontuzje, wiek graczy Heat i krótką rotacje (8 gracz z największą liczbą minut na mecz to Max Strus) w PO może zabraknąć im świeżości


To zdecydowanie jest hot take. Struś jest tym, kim był Duncan dwa sezony temu. Poza tym Spo nie lubi grać wysokimi centrami - o ile Dedmon zdecydowanie jest rezerwowym, o tyle Yurt może zostać w przyszłości starterem w lidze.
@parooow:

nie potrafię czerpać przyjemności z oglądania gry Luki Doncica, jeszcze w poprzednim sezonie fascynowało mnie to co robi z piłką, ale ciągłe pretensje do sędziów, mowa ciała i dyktatorstwo Luki w prowadzeniu ataku Mavs (oczywiście wywołane miernotą jaka go otacza) sprawia, że bardzo ciężko ogląda mi się Dallas

Amen, mówię o tym od dwóch lat. Gość zachowuje się jak dzieciak na boisku. Podaj mi albo zabieram piłkę i idę do