Wpis z mikrobloga

@Vafik: no właśnie...pan lektor gdzieś tak gadał, po dramie z wiki,nawet chyba,że psycholog był na miejscu.I że uczestnicy mieli zapewnioną pomoc psychologa.Po czym ktoś z poprzednich edycji napisał,że żadnego psychologa tam nie było.
@Vafik: Nie wydaje mi się, że Wiktoria zaczęła być przedstawiana przez produkcję w negatywnym świetle. Wcześniej była przedstawiana jako ofiara, atakowana przez dziewczyny i oszukiwana przez Miłosza. To, że widzowie po niej jadą, to po prostu żyćko. Dla równowagi tyle samo osób trzyma za nią i Miłosza kciuki.
@bubba222: Magda z HP2 mówiła, że nie było psychologa i że jak trafiła do singlówki z Gjaczem to bała się, że on coś jej zrobi bo ciągle na nią naskakiwał, chodziła w nocy do produkcji pytając czy może spać gdzie indziej to odsyłali ją, że ma wytrzymać. Jakby nie mogli nakręcić 3 min jak kładą się w jednym pokoju a później pozwolić jej spać w innym pokoju.
@BjornStulejkoboki: Wydaje mi się, że miała mieć (ja tak zrozumiałam) opłacane wizyty u psychiatry i psychologa. Wsparcie psychologiczne po programie. Chyba ich na to stać jako stacja telewizyjna na samym programie zarobili krocie, każdy uczestnik powinien mieć minimum roczne wykupione wsparcie psychologiczne po udziale w reality show gdzie manipuluje się ludzkimi uczuciami, psychiką, stres, rywalizacja, samo odpadniecie z programu jak widać uczestnicy mocno przezywają itd dla nas to telewizja a dla
@Vafik: wiem, że już nic nie wiem. W zależności od momentu w odcinku każdy tam trzyma z kimś innym - nawet mati tu serduszka do wiki, a na insta żale, że wiktoria planowała mu wyrzucić vanesse (rozmowa z miłoszem przy barze), chociaż doskonale wiedział że za dwa odcinki kiedy miała realna szanse kogoś wywalic postawiła na nono. Poza tym wiktoria jest zbyt pewna, że nic się tam więcej nie odwali z
@bubba222: Myślisz, że to zabrnęło już tak daleko, że jakby doszło do wykroczenia prawnego wśród uczestników (napaść, pobicie, gwałt, morderstwo) to nadal liczyłyby się słupki i kasa? Nikt by nie zareagował? Nie widzisz ile osób w necie pisze, że nie chce czegoś takiego oglądać nawet jeśli to „tylko” nękanie jednej osoby „just for fun”? Reality show zmierza w złą stronę i powinni to jak najszybciej ukrócić. Równie dobrze możemy cofnąć się
@Vafik: fakt, ze ona poprosiła o pomoc, a została zignorowana to jest jakaś paranoja. ten program to porażka skoro wywołuje takie stany u uczestników, reakcje u oglądających i już nie ma znaczenie "racja", bo tu wo gołe nie o racje chodzi. bardzo mi jej żal, (niezaleznie od tego, ze nie przepadam za nią, jako uczestniczką programu rozrywkowego).
naprawdę już wolałam problem czy marcinek puknął karę czy nie.
Teraz dramatyzuja wyciagaja jakies brudy a na koniec powiedza ze sa jedna wielka rodzina i beda sie bawic na wspolnych Imprezach hahahahza niedlugo uslyszymy jak wszyscy zachecaja Zeby sie zglosoc do Hp Przezyc przygode zycia hahaha
Oni ciagle zapowadaja Zeby ogladac bo Wiki cos #!$%@? a jak ludzie pisza ze nic takiego nie bylo to sie wsciekaja Jedno mnie tylko dziwi Czemu Mato caly czas nawet Teraz za wiki obstaje i mowi