Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@DrN_25: co do Anety i Roberta to IMO Robert trochę zbyt pcha się pod but Anety, a ona wydaje się potrzebuję kogoś na równi lub kogoś kto ją zdominuje, będzie męski, a jak można być męskim będąc pod butem? Widać że Robert mało doświadczony, nie sparzył się jeszcze na takim zachowaniu, bo chyba każdy facet miał taki związek w którym robił z siebie kretyna, ale z tego się wyrasta po
  • Odpowiedz
@DrN_25: Anetka mówiła na ślubie, że super, że on nie mieszka w dużym mieście, bo ona by chciała się przeprowadzić do mniejszego. A jako trenerka personalna musi po prostu poszukać nowych klientów, albo jakos zdalnie ogarniać tych co ma. Wydaje mi się, że to mniejszy problem niż przeniesienie jego serwisu z elektroniką
  • Odpowiedz
@VirusX: że wróciła do byłego po programie.

@codi_krk delikatnie rzecz ujmując przypomina mi go więc jest i ksywka. Ktoś na Mirko jeszcze używał takiej ksywki dla niej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@kartelling masz rację, musiałem przegapić jak o tym mówi. W takim razie bardzo dobrze że ona chce się dostosować, oby tylko tak było później. Bo deklarację to jedno a potem może być inaczej,
  • Odpowiedz
@kartelling: może dojeżdżać że Strzelna do perlypulnocy albo tyfusowa, znajdzie tam klientelę i przyzwoicie płatną pracę. Robert raczej nie przeniesie swojego serwisu do W-wy chyba że na jakichś obrzeżach albo na Pradze Północ, ale i tak nie będzie miał takiej pozycji jak w Strzelnie.
  • Odpowiedz