Wpis z mikrobloga

Trzask pękającego dupska uszatej beczki z rana, Mmmm to jiii to. Tajger daję Ci taki regulamin że masz 4 godziny żeby wypuścić gniota z pozdrowieniami od Twoich ala fanów tak jak zrobili to Król Azbet i Królowa Mery Mery. Jak nie zrobisz to po raz milionowy jesteś dołem i przegrałeś. Anota zapomniałem że przecież Ty nie masz żadnych fanów Uszoku DLR czyli przegrałeś z automatu bo nie zrobisz. Bu ha ha

Wczoraj Mery i Azbet wypuścili gniota z pozdrowieniami od ich fanów i przyjaciół a Uszokowi pekło dupsko z zazdrości bo on nie ma żadnych fanów. Bu ha ha.
Gniot Mery i Azbeta https://youtu.be/yk2IMSWl0PM
A taki jest odgłos pękającego dupska uszatej beczki DLR.

Słuchajcie widzowie. Ktoś mi podesłał linka ja to obejrzałem to bym omal z krzesła spadł co te barany #!$%@?ą czyli ta Mery i Azbet. Że niby niby mają przyjaciół kolegów którzy ich pozdrawiają. To są cymbały jeszcze bardziej się ośmieszają zauważyliście? Ja to cholernie zauważyłem wiecie dlaczego hyhyhy ale to są patahały widzowie powiem wam że to jest śmiech na sali. Co to rzekomo pozdrowienia od fanów kolegów? Ja wiedziałem o tym się domyślałem widzowie. Powiem że nie jestem głupi widzowie na ten temat co o tym sądzę sprawie kolegów. Też #!$%@? jak oni jeszcze chyba gorsze rozumki i myślenie. A to jest jakieś te przecież to widząc jak #!$%@? i jeszcze słychać i to są rzekomo koledzy przyjaciele śmiech na sali widzowie. Jeszcze nie mają jak się ośmieszać ta Mery i Azbet...

#bonzo
trach - Trzask pękającego dupska uszatej beczki z rana, Mmmm to jiii to. Tajger daję ...
  • 7