Wpis z mikrobloga

To znaczy to nie jest tak, że gruba, czy coś, bo sobie tak pomyślałem, ale że bardziej po prostu patrzysz i widzisz, że gruba i tak się zastanawiam, no że ma grube ręce, brzuch i, ale to przecież tak tylko się mówi i po prostu tak sobie mówię "Tomek, a może nie gruba i tak sobie patrzę i widzę oczami, że no jest, ale tu w środku, żeby nie mówić, bo po co?"
#slubodpierwszegowejrzenia
Pobierz thisismaddnes - To znaczy to nie jest tak, że gruba, czy coś, bo sobie tak pomyślałem...
źródło: comment_1636532567kWWinIbLgXGbvN69gSETdR.jpg
  • 12
@bitcoholic: @PeterFile: Mi się taka akurat podoba, a mój komentarz to jest nie moja opinia tylko bardziej prześmiewczy obraz rozumowania rzeczywistości przez Tomka i jego sposób przekazywania myśli, kiedy najlepiej byłoby, żeby się już zamknął i nie brnął pogrążając jeszcze bardziej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Myślę, że powinien częściej mówić o brydżu, rozładuje niepotrzebne stresy ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@thisismaddnes: typek 30+, który nikogo nie mógł sobie znaleźć SAM i z desperacji zgłosił się do programu z żoną w ciemno, wyszukuje wad, i obniża samoocenę drugiej osobie. Skoro jest taki idealny i ze świetnym ciałem, to czemu ciągle jest sam? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mógł sobie sam szukać. Podobno miał szczuplejsze dziewczyny. Gdzie one teraz są? xD

Toksyk i tyle. I do tego sam kiepsko wygląda,
@ProResHq: Psychologiem, czy psychiatrą nie jestem, ale jeżeli on faktycznie ma tego jak wiele osób pisze Aspergera to pewne sprawy są poprzez te zaburzenia poza nim. Nie sądzę, że to jest zła wola, on po prostu ma problemy z taką empatią społeczną i wyczuciu tego, że komuś może zrobić przykrość będąc.. po prostu szczerym. Z tego co kojarzę Julia też chyba mówiła w pierwszym odcinku, że nie jest w jej typie
@thisismaddnes: Oczekiwania? To nie są normalne oczekiwania wobec partnera, który np. przytył w czasie trwania związku. Typ jest toksyczny, wyszkuje w niej wady od samego początku, olewając pozytywne cechy. Ewidentnie chce jej dopierdzielić. Zauważ, że nawet o nic innego jej nie pyta, bo ewidentnie nie jest zainteresowany i już wydał wyrok, że po eksperymencie koniec relacji.

A czemu laska na 26 lvl zgłasza się do programu? Trudno powiedzieć. Może trudno jej