Wpis z mikrobloga

Dla liczących kalorie. Widziałem czasem pojawiające się pytanie ile kcal może mieć jakaś bułka z biedry (też czasami ktoś się pytał o lidla) i o ile sam kiedyś doszukiwałem się tego w segregatorach, które w biedronce były obok stoisk z pieczywem (bo w Lidlu nie mają takich, jedynie tablice ze składem) to przed chwilą zobaczyłem, że na stronie biedronki jest cała sekcja "O pieczywie" gdzie są makro bułek/chlebów/przekąsek z działu pieczywa biedry, które są w stałej ofercie.

https://www.biedronka.pl/pl/pieczywo?page=skladniki

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #dieta
  • 5
  • Odpowiedz
bułka z biedry


@Catmmando: co? W biedronce mają bułki? Serio?

To są wyroby bułko podobne. Nie dość, że kiepski smak, odmrażane białe pieczywo z głębokiego zamrożenia, to jest w smaku 3/10. Przejdź sie do jakiejś porządnej piekarni.

Poza tym bułki, chleb i siłownia? Ryż, makaron, kasza, pasza, a nie jakieś kanapeczki.
P.....c - > bułka z biedry

@Catmmando: co? W biedronce mają bułki? Serio?

To są...
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc Przeciez tam nie ma nic zlego w tych bulkach. No i smak tez ok. Przykladowa bulka.

Składniki: mąka PSZENNA, woda, płatki ziemniaczane 7%, mąka ŻYTNIA, drożdże, sól, olej rzepakowy, gluten PSZENNY, środek do przetwarzania mąki: kwas askorbinowy
  • Odpowiedz
@livegoal: ale taka biała bułeczka to z tego co wiem kiepsko działa na jelita, zapycha dość mocno i potem ciężko przejeść swoje kalorie. Przynajmniej ja tak miałem, żę jak codziennie jadłem chleb albo bułki na masie to potem byłem zapchany i miałem problemy żeby kalorykę uzupełnić. Nie wiem, może kiepsko trawie pieczywo, ale jakoś lepiej wychodziłem zawsze jedząc makarony, ryże, kaszy, ziemniaki no i oczywiście najlepsze źródło węgli czyli słodycze
  • Odpowiedz