Wpis z mikrobloga

@dobrowolskii:

xDDDDDDDDD co do #!$%@?, dlaczego niby? powiedz mi jak mam zawiezc np dziecko do przedszkola, autobusem?


No jak? Bierzesz wózek i wpierdzielasz się w godzinach szczytu do autobusu, każdy się na Ciebie patrzy jak na trędowatego a Ty i Twoje dziecko przeżywacie traumę xD
  • Odpowiedz
@Lukasy: S8->S2->S79. Łącznie ok. 40 minut ode mnie - jak sie potrafi wykorzystywać jazdę na suwak i egzekwować swoje pierwszeństwo, to nigdzie nie stoisz (jedyne miejsce które realnie sie korkuje to przy zjeździe z wisłostrady na S8 i tam własnie suwakiem sie przebijasz).
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Polaczkowaty kult auta - wszędzie samochód, nawet jakby miał po dwie bułki pojechać, albo stać pół dnia w korku to on jest wielki pan w samochodzie
  • Odpowiedz
  • 2
@botellon znowu gównoburze o to czy lepiej zbiórkom czy samochodem. A może po prostu każdy niech jeździ jak chce. Ja mając do pracy 10km, jeżdżę albo metrem albo rowerem. Do rodziców mając dwa razy dłuższa trasę wybieram samochód bo jest wygodniej i szybciej. Jeżdżąc z dzieckiem większość samochodem bo wygodniej.
  • Odpowiedz
Dziwne przykłady podałeś na takim Nadodrzu masz kilka tramwai i autobus a można też podjechać pociągiem na miesięcznym. To samo Tarnogaj, przecież tam dojeżdżają tramwaje i autobusy.


@Paula_pi: a jechałaś tramwajem ostatnio? Remonty dookoła i objazd za objazdem.
Na placu Teatralnym przez który przez to wszystko jedzie chyba 70% linii, wczoraj padł jeszcze prąd. Korek tramwajowy był dłuższy od tego samochodowego.
  • Odpowiedz
@Lukasy: już się chętnie dzielę z randomami z neta gdzie mieszkam xD Wcześniej mieszkałem bliżej centrum, niedaleko linii tramwajowej i też bez auta #!$%@?. Do pracy spoko niby dojazd, ale w weekend już musiałem autem bo na 6 rano nic nie jechało. Na zakupy większe też jak pojedziesz? Do rodziny 200 km dalej? Na weekend w góry? Jak ktoś nie ma auta to jest przegrywem. Taka prawda.
  • Odpowiedz
jeżdżenie autem po dużym mieście to tylko utrudnianie sobie życia


@Paula_pi: no chyba, że się mieszka we Wrocławiu to wtedy nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz