Wpis z mikrobloga

via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 197
Propos sytuacji na #bialorus . Nie Interesuje się polityką ale uważam że lewica z #!$%@? spadła jeśli chce przyjmować jakichkolwiek muzułmańskich nachodźców.
Mieszkałem w Niemczech przez 8 lat i wiem co mówię.
Gwałty na kobietach i rozboje to dla tych ludzi chleb powszedni. Nie powinni przejść przez naszą granicę.
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AirGrid: mieszkam w DE i nie spotkałem się z niczym takim. Nie spotkałem się nawet z zaczepkami do różowej więc zdania ekspertów są podzielone jak widać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Aczkolwiek zgadzam się że nie powinno się ich wpuszczać bo to nie są uchodźcy ale imigranci zarobkowi. W Polsce mogą siedzieć, #!$%@? jajca ale w DE będę musiał na nich płacić podatki. Niemcy ich nie przyjmą
  • Odpowiedz
Nie Interesuje się polityką ale


wiem co mówię.


@AirGrid: Wybierze jedno. Btw i tak wiemy, że to wy, bo codziennie od rana jest tu spam PiSowskich trolli, którzy nie popierają rządu, ale Jarkowi to by się oddali z radością, bo taki monż stanu.
  • Odpowiedz
Nie Interesuje się polityką ale uważam że lewica z #!$%@? spadła jeśli chce przyjmować jakichkolwiek muzułmańskich nachodźców.


@AirGrid: a kto ci powiedzial ze chce?
  • Odpowiedz
@Paula_pi: wez mialem cie za spoko a tu taka plama serio porównujesz ludzi co mieszkaja sobie w swoim kraju do dziczy co idzie do innego kraju tylko po zasiłki?
to jakby porownac polaka co pracuje w biurze do polaka co jedzie do uk i tylko ćpa tyle ze nawet polak musi tyrac nawet i w uk
  • Odpowiedz
@Paula_pi: wiadomo, że ludzie dzielą się na mądrych i głupich - proste. Ja z kolei mieszkałem przez kilka miesięcy na dzielnicy arabskiej w Marsylii (była to chyba czerwona strefa) i szczerze mówiąc średnio bezpiecznie się czułem (raz chcieli mnie okraść). Nie możemy generalizować, że z konkretnej grupy narodowościowej każdy jest zły, lecz trzeba pamiętać, że niektóre grupy popełniają przestępstwa częściej.
  • Odpowiedz
Nie ma co słuchać propagandy, ani oceniać całej grupy na podstawie jednostek. Muzułmanie to grupa jak każda inna znajdziesz w niej fanatyków, wyznawców tylko z nazwy, takich co w ogóle nie praktykują i takich co praktykują tylko w piątki. Znajdziesz też przestępców i ludzi niezwykle uczciwych. Są szczęśliwe kochające się małżeństwa i pary co się rozwodzą.


@Paula_pi: Tylko czy przypadkiem sposób dostania się do Europy - nielegalnie i z pomocą
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Paula_pi: Ja miałam styczność z muzułmanem (Turek z budki z kebabem wpuścił mnie przed czasem otwarcia, chciał wyciągnąć moje dane i nie chciał dać mi spokoju, musiałam czmychać z lokalu), zbytnio mnie nagabywał i swoje wiem. Tacy mają w głowie tylko jedno
  • Odpowiedz