Wpis z mikrobloga

via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 197
Propos sytuacji na #bialorus . Nie Interesuje się polityką ale uważam że lewica z #!$%@? spadła jeśli chce przyjmować jakichkolwiek muzułmańskich nachodźców.
Mieszkałem w Niemczech przez 8 lat i wiem co mówię.
Gwałty na kobietach i rozboje to dla tych ludzi chleb powszedni. Nie powinni przejść przez naszą granicę.
  • 42
  • Odpowiedz
Propos sytuacji na #bialorus . Nie Interesuje się polityką ale uważam że lewica z #!$%@? spadła jeśli chce przyjmować jakichkolwiek muzułmańskich nachodźców.


@AirGrid: Masz na mysli rząd PiS którzy przyjął kilkanaście tysięcy muzułmańskich migrantów?
  • Odpowiedz
ale uważam że lewica z #!$%@? spadła jeśli chce przyjmować


@AirGrid: Znikąd nie spadła, doskonale wie co robi, i w EU i w USA.
W Ameryce otwarcie, na łamach NYT "Rzymianka" pisała - wpuszczamy miliony nielegałów, bo za kilka lat ich zalegalizujemy, i będziemy mieli elektorat. Za parę lat nawet z Teksasu zrobimy blue state (czyli z przewagą Demokratów)."

W Szwecji dochodzi do kuriozalnych sytuacji gdzie polityk lesbijka agituje wśród obijających
  • Odpowiedz
@AirGrid
Nie Interesuje się polityką ale uważam że unia Europejska z #!$%@? spadła jeśli chce przyjmować jakichkolwiek polskich nachodźców.
Mieszkałem w Niemczech przez 8 lat i wiem co mówię.
Kradzieże i rozboje to dla tych ludzi chleb powszedni. Nie powinni przejść przez naszą granicę.

Dokładnie tak mówiono jeszcze kilka lat temu, przed wejściem Polski do Unii i potem do Schengen.

Idąc tą logiką powinni cie wywalić z kraju, ale oczywiście ty tutaj
  • Odpowiedz
@AirGrid: Mieszkam od 12 lat w Niemczech i nie miałem z nimi nigdy problemu ¯\_(ツ)_/¯

Ale nie jestem za przyjmowaniem ich w tej sytuacji, są przecież w bezpiecznym kraju i niech baćka im da azyl
  • Odpowiedz
@AirGrid: TAK BYŁO


@morgiel: Sprawdzam:

"Szczególnie wzrosła liczba przestępstw w kategorii: zabójstwo i usiłowanie zabójstwa - 105 proc. W 2017 roku ofiarami migrantów padło 112 osób, a w 2018 r. - 230.

Liczba przestępstw w kategorii: gwałt i usiłowanie gwałtu podskoczyła o jedną piątą. Z 2 706 przypadków w 2017 roku, do 3 261 w 2018 r."

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Niemcy-Rosnie-liczba-brutalnych-przestepstw-popelnianych-przez-migrantow-4219222.html
  • Odpowiedz
@AirGrid: to prawda, ostatnio byłem na weekend w Berlinie i zgwałcili mnie dwukrotnie. Raz jak czekałem na kebaba to okazało się, że tak się tam płaci, a drugi raz zanim wsiadłem do U-Bahna to muzłumański konduktor wyłapywał turystów.
  • Odpowiedz
@Nununana: Znam wielu muzułmanów, bywam w dużych europejskich miastach gdzie podobno panuje prawo szariatu i islam zdominował życie publiczne. Byłam trzy miesiące w Maroku, kraju muzułmańskim, i nic… zero gwałtów, nikt mnie nagabywał, nikt nie zaczepiał.
Nie ma co słuchać propagandy, ani oceniać całej grupy na podstawie jednostek. Muzułmanie to grupa jak każda inna znajdziesz w niej fanatyków, wyznawców tylko z nazwy, takich co w ogóle nie praktykują i takich co
  • Odpowiedz