Wpis z mikrobloga

@czotoco: Urodziłem się w 90 roku i doskonale pamiętam jeszcze dojeżdżanie do miasta aby zadzwonić, kupowanie żetonów telefonicznych czy kart z impulsami.
Natomiast w ten sposób wiele ludzi podaje też numery komórkowe co jest dla mnie absurdem.
  • Odpowiedz
@rzeznia22: Wielu tak podaje aby ukryc że firma ma jedynie komorki. Swoją droga nawet wykopek może pomóc swojej ojczyźnie, można by tak dużo dobrego zrobić siedząc w swojej piwnicy.
  • Odpowiedz
@rzeznia22: zdarzało się, ludzie łapali error jak robiłem trzecią pauzę dyktując xD Dlatego praktycznie staram się już tak nie robić, no ale jak dorwałem ten numer za małolata to było właśnie z tego powodu OJACIEEE ALE PROSTY siedemdziesiąt, osiemdziesiąt i tak mi zostało potem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Seszelek: Widziałem, że tam ich srogo niektórzy trollują. Jakieś fejki z głowami papieża oferujące pomoc przy przekroczeniu granicy i imigranci dziękującym im za dobre serce xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Seszelek: A mógłby ktoś im podesłać kontakt do Biura Interwencji Obywatelskich? To wygląda jak coś, co mają zapisane w statucie.
  • Odpowiedz
  • 1
Powinien zgłaszać się automat "Nasz naród jak lawa, Z wierzchu zimna i twarda, sucha i plugawa; Lecz wewnętrznego ognia sto lat nie wyziębi, Plwajmy na tę skorupę i zstąpmy do głębi.".
  • Odpowiedz
@radziuxd: chłopie nie rób mi tego ;D

Jak mi ktoś dyktuje numer telefonu inaczej niż trójkami to mój mózg przestaje to ogarniać.

@rzeznia22: Tak się składa, że numer mojego telefonu to roki urodzenia moich rodziców i mój z odpowiednim początkiem. Więc zapamiętać swój numer miałem łatwo ale przerobić to na format trójkowy już ciężej xD. Co prawda jak podaj go w formacie 3-2-2-2 to mam wrażenie, że to
  • Odpowiedz