Wpis z mikrobloga

#brera #alfaromeo #samochody

Ale ciężko wychaczyć jakaś Brerę z przebiegiem poniżej 160 000 km, rok 2010 - czerwona lub czarna i diesel 2.0 :(

Ostatnio była mega okazja ale stała jeden dzień na olx, miałem jechać ja oglądać a tu telefon ze już sprzedana
  • 11
@Reiden no kolego mówimy o pięknym samochodzie, który ma wielu amatorów. Powiem ci jestem "fachowcem" od rynku Saaba, tam jest jeszcze większą posucha, prawdziwe naloty po 250k km to okazje. Podobnie na rynku BMW E60, tutaj jak jest bezwypadkowa to jest okazja, same trupy a jak coś jest to cenę ma taka że idziecie rozglądać za F30.
@PiotrFr Nie, benzyna za 40k. Ale jeśli chcesz diesla, to mój z 2002 ma obecnie 201kkm nalatane. I uprzedzając "który raz" powiem tak- ja nim robię tysiąc km miesięcznie, poprzedni właściciel- dziadzio, co mu się zmarło, robił 5kkm rocznie (co potwierdza cepik), ale od 2002 do 2007 auto było we Francji, tam mogło natrzaskać trochę km faktycznie.
@kuraku 15kkm/rok to jest przeciętny przebieg w prywatnym aucie. Jak pisałem wyżej, robię tysiaka miesięcznie,