Wpis z mikrobloga

@Zakakaikane: Zrobiłem w tej gierce 40h

Najlepiej wykorzystane pady(deszcz, zmiana wibracji w zależności od tego jak postać stoi ustawiona do portalu, spusty), graficznie cudo, muzycznie też, gameplay soczysty. Ale po jakimś czasie runy zaczynają się dłużyć i są zbyt podobne do siebie

Szkoda, że oprócz Ratcheta i paru multiplatform tak słabo są te pady wykorzystywane
@Kiedys_Mialem_Fejm: beka z ludzi którzy szydzili przed premierą z tego pada "na co to komu", efekt jest niesamowity gdy grasz na dobrym uszaku, słuchawkach 3D i telwizorze. Po prostu wow ()

ale że jest to graficzne cudo to się nie zgodzę, bez szału ale nadrabia klimatem
@skorpion666: @Kiedys_Mialem_Fejm: @Raziel92: wiecie czego mi brakuje w tej grze? Coopa, przegrałem całe popułudnie i wczoraj do 2. Imho najlepsza gra obecnej generacji, bardzo dobrze mi siedzi. 12h grania za mną i udało mi się dotrzeć do 4 biomu. Bałem się poziomu trudności ale bardzo łatwo wyczuć paterny i jak jest dobry run to mam wrażenie że gra jest właśnie za prosta.
12h grania za mną i udało mi się dotrzeć do 4 biomu

Bałem się poziomu trudności ale bardzo łatwo wyczuć paterny i jak jest dobry run to mam wrażenie że gra jest właśnie za prosta.


@Zakakaikane: Dla mnie bossowie byli za mocni przez co wiele razy musiałem podchodzić i grałem jakieś 45-50h, za słabo wyczuwałem wzorce zachowań najwidoczniej. Dopiero ostatni boss poległ za pierwszym podejściem.