Wpis z mikrobloga

@graf_zero: ok, marsz pato narodowców, czyli zwolenników pisu i konfederacji ¯\_(ツ)_/¯

tak tak normalni ludzie też tam sobie chodzili, ale pato narodowcy przejęli ten marsz, zaczął być utożsamiany tylko z nimi i ich #!$%@? warszawy i szczuciem na mniejszości, upolitycznili go po swojemu obrzydzając normalnym ludziom to święto, patrz chociażby na te patusiarskie plakaty bąkiewicza
Chodzi o to że partia przejęła imprezę.


@graf_zero: to inna partia mogła jej nie zakazywać

idą zwykli Polacy, wracają jako wyborcy PiS :D


@graf_zero: no tak zwykli, że ich Trzaskowski w mieście nie chce, to nie druga tura wyborów, że potrzebuje ich głosów. Wszystko upartyjnić to naprawdę trzeba mieć talent.
ale wiesz, że inna partia nie zakazała tej imprezy tylko babeczki związane z protestami kobiet wyprzedziły dotychczasowych organizatorów w rejestracji imprezy?


@fajny_kapelusz: tylko co ma to wspólnego z całkowitym jego zakazem w Warszawie jak chciał Trzask? https://nowawarszawa.pl/trzaskowski-chce-delegalizacji-marszu-niepodleglosci/ Tu nie ma logiki, całkowity zakaz a rejestracja marszu, który jeszcze jest od dekady.
@Kaczypawlak: Napisałeś:

to inna partia mogła jej nie zakazywać

Zrozumiałem to tak jak jest napisane czyli partia (ko/po?) zakazała (czas przeszły). Może to moja nadinterpretacja, ale napisałeś to zdanie w odpowiedzi do graf_zero gdzie brzmi ono jako fakt, wydarzenie miało miejsce (że niby jest zakaz organizacji tej imprezy). W tym kontekście to nieprawda, bo żadna partia nie zakazała tej imprezy. Czaisz?

I teraz przechodzimy do linka, który podesłałeś i twojej wypowiedzi:
Zrozumiałem to tak jak jest napisane czyli partia (ko/po?) zakazała (czas przeszły). Może to moja nadinterpretacja, ale napisałeś to zdanie w odpowiedzi do grafzero gdzie brzmi ono jako fakt, wydarzenie miało miejsce (że niby jest zakaz organizacji tej imprezy). W tym kontekście to nieprawda, bo żadna partia nie zakazała tej imprezy. Czaisz?


@fajny_kapelusz: jednak to pis ją rzekomo sam upartyjnim, a kto zaczął całą akcję? Trzaskowski z całkowitym zakazem tego
@Kaczypawlak: @Kaczypawlak: dodaję jeszcze raz, bo wysłałem wpis przed skończeniem xD tamten usunąłem

jednak to pis ją rzekomo sam upartyjnim, a kto zaczął całą akcję? Trzaskowski z całkowitym zakazem tego marszu.

No dobra, ale gdzie ja twierdzę, że pis ją upartyjnił? Co ja mam do tego, że różne grupy, partie, ludzie podpinają się pod różne wydarzenia dla własnych korzyści lub tego nie robią i ktoś twierdzi, że robią? Rozumiem to,
No dobra, ale gdzie ja twierdzę, że pis ją upartyjnił?


@fajny_kapelusz: ty nigdzie, za to neuropki autor wpisu już tak( ͡° ͜ʖ ͡°)

Rozumiem to, że różni ludzie sobie robią na złość zamiast siąść i pogadać jak ma wyglądać 11 listopada czy inne święta. Osobiście uważam, że to miejsce dla wszystkich.


@fajny_kapelusz: to jesteś z mniejszości

Z znowu co ja mam do neuropków i ich biadolenia?
@Kaczypawlak: > słabo zmieniasz temat,Trzaskowski nigdzie nie mówi, że trasa zajęta, on po prostu nie chce marszu niepodległości i tyle, a ty zmieniasz temat, że kto inny zajął trasę. Jak kto inny zajął trasę to wtedy narodowcy mogliby dostać inną, a ratusz mówi i tak "nie", a więc o czym tu gadać? Tyle się naprodukowałeś i dosłownie bez sensu. Trzaskowski ma ból dupy o marsz i to jest problem.

W swoich
W swoich wypowiedziach nigdzie nie pisałem o Trzaskowskim to ty podniosłeś temat.


@fajny_kapelusz: gdyż to on zakazał marszu?( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie zmieniam tematu, zarzuciłeś mi, że zmieniam temat twierdząc, że ktoś inny zaklepał trasę. Odpowiedziałem na to, bo nie lubię jak ktoś mi zarzuca kłamstwo albo nieprawdę. Nadal nie przyznałeś mi racji w sprawie tego, że marsz na starej trasie nie może się odbyć, bo ktoś
@Kaczypawlak: > gdyż to on zakazał marszu?( ͡° ͜ʖ ͡°)
nie on, decyzja sądu ( ͡ ͜ʖ ͡)

nie dałeś nawet linku, tylko tak twierdzisz, marsz ma się nie odbyć, bo trzaskowski nie chce a nie dlatego, że trasa już zajęta. Przecież nawet im nie dał innej trasy¯_(ツ)_/¯

Przecież dałem link, patrz cytatm punkt trzeci. A co do trasy to nie o
nie on, decyzja sądu ( ͡ ͜ʖ ͡)


@fajny_kapelusz: a kto złożył wniosek? Sam się nie złożył¯\(ツ)_/¯

Przecież dałem link, patrz cytatm punkt trzeci. A co do trasy to nie o daje im inną trasę tylko organizatorzy muszą złożyć wniosek o nią. Organizatorzy mogą złożyć taki wniosek i wybrać sobie trasę, oprócz innych zajętych na dany termin.


@fajny_kapelusz: normalnie dzięki za oczywistość kapitanie oczywistość(
@Kaczypawlak: > Dodatkowo jak mają złożyć wniosek o marsz, jak samo miasto od razu go nie chce?(σ ͜ʖσ)
Normalnie, piszesz wniosek i zanosisz do ratusza czy gdzie tam się składa wnioski o zgodę na zgromadzenie, urzędnik ma obowiązek przyjąć i rozpatrzyć. Jak decyzja nie odpowiada organizatorom to zawsze mogą pójść do sądu.

normalnie dzięki za oczywistość kapitanie oczywistość( ͡° ͜ʖ ͡
@Kaczypawlak: > przecież sam Trzaskowski mówi, że nie chce narodowców a więc jak oni mają złożyć wniosek? To jest bez sensu. A marsze i tak były zawsze kilka 11 listopada a do tego jeszcze biegi( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zaczynasz się zapętlać.

Normalnie, piszesz wniosek i zanosisz do ratusza czy gdzie tam się składa wnioski o zgodę na zgromadzenie, urzędnik ma obowiązek przyjąć i rozpatrzyć. Jak decyzja nie
nie rozumiem co piszesz, odjechałeś za bardzo (σ ͜ʖσ)


@fajny_kapelusz: dobra, bo teraz na kompie jestem to mogę już precyzyjnie odpowiadać

Trzaskowski nie ma nic do gadania jak prawo nie stoi po jego stronie. Ratusz może odrzucić taki przyjęty wniosek, a potem organizator wnioskodawca może się odwołać do sądu administracyjnego. Prawo gwarantuje, żeby nawiedzony burmistrz nie decydował jakie zgromadzenia mogą a jakie nie
@Kaczypawlak: > niespecjalnie to widać¯_(ツ)_/¯
Próbuję ci wytłumaczyć, że organizatorzy marszu niepodległości nie zadbali o to by wygrać tą sprawę. Załóżmy, że jestem organizatorem takiego wydarzenia. Brałbym wtedy pod uwagę, że ratusz staje okoniem, więc odpowiednio wcześniej zebrałbym osoby co się na tym znają i poskładał odpowiednie i kompletne dokumenty, że osobiste przekonania pracowników ratusza czy burmistrza nie miały znaczenia. Bo co myślisz, że takie strajki kobiet czy marsze równości w
Próbuję ci wytłumaczyć, że organizatorzy marszu niepodległości nie zadbali o to by wygrać tą sprawę. Załóżmy, że jestem organizatorem takiego wydarzenia. Brałbym wtedy pod uwagę, że ratusz staje okoniem, więc odpowiednio wcześniej zebrałbym osoby co się na tym znają i poskładał odpowiednie i kompletne dokumenty, że osobiste przekonania pracowników ratusza czy burmistrza nie miały znaczenia. Bo co myślisz, że takie strajki kobiet czy marsze równości w miastach gdzie burmistrz to konserwa są