Wpis z mikrobloga

czyli jednak ich puszczają czy jak ? Napisz swoją opinię czy coś przekonaj mnie jeśli żyje w błędzie a nie rzucacie tylko puste hasła


@Taki_Sobie: Niemcy i Nato ogłosili się już dawno, że pomogą sprzętem i ludźmi na granicy? Co robił PiS? Ofc nie zgodził się. Syf z imigrantami na granicy jest im na rękę. Zobacz dla przykładu jak w ciagu dwóch dni wykopki zaczęli PiS wychwalać. Jest to samo co
Kryspin013 - > czyli jednak ich puszczają czy jak ? Napisz swoją opinię czy coś przek...

źródło: comment_1636468226ujcpFOTUitLPWx18lx2E46.jpg

Pobierz
@Kryspin013 nie znalazłem nic na temat tego że Niemcy i Nato chcą nam pomóc. Gdybyś mógł byłbym wdzięczny za jakiś wiarygodny link(tylko nie podawaj screenów z komentarzy wykopków) Pis robi to czego ten naród się domaga i zbiera za to profity. A opozycja na ślepo robi wszystko na przekór dlatego ludzie w tej kwestii popierają pisorow.
@Taki_Sobie: robią cię w #!$%@? a ty to łykasz. PiS robi znowu politykę na imigrantach.


@Kryspin013: ale w druga stronę to też działa. Niektórzy nie ogarniają, ze można pluć na i gardzić pisem, ale jednocześnie chcieć tego, żeby granica była chroniona. Jak chwalisz postępowanie straży granicznej to od razu jestes pisowcem zdaniem takich ludzi. To są dopiero debile.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@yosoymateoelfeo: @Opipramoli_dihydrochloridum:
Bo trzeba być ślepo zapatrzonym w jedną opcje i nie można poszczególnych działań rozpatrywać w oderwaniu od ogólnego wizerunku partii... Najwyraźniej ludzie uwielbiają polaryzować politykę i jeśli się z nimi nie zgodzisz w jednej kwestii to nazwą cie pisiorem lub powcem, prawakiem lub lewakiem.
nie znalazłem nic na temat tego że Niemcy i Nato chcą nam pomóc. Gdybyś mógł byłbym wdzięczny za jakiś wiarygodny link(tylko nie podawaj screenów z komentarzy wykopków) Pis robi to czego ten naród się domaga i zbiera za to profity. A opozycja na ślepo robi wszystko na przekór dlatego ludzie w tej kwestii popierają pisorow.


@Taki_Sobie: Przykład:
https://www.rp.pl/polityka/art19036141-wiceszef-msz-nie-potrzeba-pomocy-z-niemiec-na-granicy-radzimy-sobie

A opozycja na ślepo robi wszystko na przekór dlatego ludzie w tej kwestii