Wpis z mikrobloga

@cielo: straszna ignorancja wrzucanie całej Afryki, największego kontynentu do jednego wora. Jak u nas "chodzili po drzewach" to w afryce miałeś poteżne imperium Ghany, czy pożniej imperium Mali. Egipt to także afryka jak by nie patrzeć.

A to że dalej masz chaty ze słomy - w europie też znajdziesz takie miejsca.

Mówienie że w danym miejscu afryki jest brak cywilizacji i zatrzymali się w czasie, ok, ale generalizowanie z całą afryką
@Radus: o rety, chyba wiadomo o co mi chodziło i nie pisałem o całym kontynencie

W RPA? Egipcie?


@DywanTv: no tam nie, ale z tego co mi wiadomo, w Afryce jest ponad 50 państw i zdecydowana większość jednak zatrzymała się w czasie
@Barto_: @Barto_: ale po co #!$%@? maja budować akwedukty czy chaty murowane skoro oni ciagle wędrują żeby nie #!$%@? 25km wypasać krowy. Jak ci się robi sucho dookoła to po prostu zostawilasz te chatki i budujesz osadę gdzie indziej.

Gdyby tak nie było to te ich małe osady z kupy i patyków by się rozrastały a tak nie jest. Plemiona wędrują, dzielą się, łączą. To jest żywy organizm. I są
ale po co #!$%@? maja budować akwedukty czy chaty murowane skoro oni ciagle wędrują żeby nie #!$%@? 25km wypasać krowy.


@PeeM69 no właśnie po to mają je budować żeby nie #!$%@?ć 25km wypasać krowy... Nie robi Ci się sucho jak masz stały dopływ wody. Ale po co jak można se hehe poskakać z Europejczykiem za hajs.