Wpis z mikrobloga

@banan5005: w sumie prawda w tym jest - przecież od początku roku wiadome było ze Lukaszenka zbiera imigrantow. Zaczeli od gory, przeszli teraz na granice Polska. Co my zrobilismy przez ten czas? Przygotowalismy drut :D
  • Odpowiedz
@banan5005: przez to babsko przestałem słuchać antyradia. Niestety jej audycja trwała w trakcie mojej podróży do pracy... A teraz zmieniłem godziny pracy na 7.00 i leci ten zjeb od kulinariów, ale on mnie #!$%@?.
  • Odpowiedz
@JMorrison: Już nawet czasem Figurski zdaję się być zażenowany jej zrzędzeniem na antenie. A zjeb od kulinariów to jakiś żart, przynajmniej tak myślałem jak go pierwszy raz puścili. "Rockowe" radio, a tu gośc przez godzinę #!$%@? nieironicznie o sałacie (°°
  • Odpowiedz
@JMorrison: @recznik_z_ikei: Paweł Loroch - ja lubię jego audycje, są gusta i guściki :-D Może dlatego że lubię kulinaria i gotowanie. A gość o tych sprawach mówi tak ładnie że czuję się jakbym siedział z nim w kuchni :-)
Ale swego czasu jak woziłem chłopaków do pracy to też narzekali i chcieli przełączyć bo ich bardzo irytował.

  • Odpowiedz