Wpis z mikrobloga

Rzadko się udzielam na wykopie,ale zaraz szlag mnie trafi logika #przegryw mnie niszczy.
Protest zły bo przeklinają,Protest zły bo jakiś odklejeniec gada głupoty,Protest zły bo julki dają dupy Chadom.
Czy ktokolwiek z was zrobił cokolwiek np zorganizował protest odnośnie dyskryminacji facetów w sądzie?
Nie
Czy ktokolwiek z was nagłaśnia problem z samobójstw mężczyzn w cebulolandi?
Nie
Czy robicie fundacje pomocowe dla mężczyzn w potrzebie?
Nie
Tyle mówicie o tym jak macie #!$%@? i wiecie co?
Nic,nikt z was nawet dupy nie ruszy żeby coś zrobić wolicie lizać sobie dupy na wykopie i obrażać każdego kto nie jest w waszym kółku wzajemnej adoracji,a narzekacie na osoby które coś robią.
A i jeszcze jedno dlaczego wy popieracie konfe?
Przecież oni się wami brzydzą gdybyście mieszkali w kraju gdzie rządzi konfa to przecież wy dostalibyście po dupie jako pierwsi.
Skoro macie na tyle odwagi żeby mówić innym że protesty są złe to sami go zróbcie ale ostrzegam nie można przeklinać oraz jeżeli nawet jedna osoba na sto zrobi coś głupiego to protest i postulaty anulowane prawda?
A i żeby było jasne ja z chęcią bym na taki protest poszedł tak samo jak na protest związany z inflacją czy gospodarką bo jak widzę ceny to mnie krew zalewa,ale w moim mieście odbywa się tylko strajk kobiet na których chodzę,ale to nie znaczy że nie widzę innych problemów mężczyzn czy gospodarczych ale według was to zapewne chodzę tam bo jestem cuckoldem a moim celem jest ruchanie julek
Jestem ciekaw czy wy tak będziecie wyszczekani jak podobna sprawa która miała miejsce w pszczynie będzie dotykać bezpośrednio waszych dziewczyn czy córek.( ͡° ͜ʖ ͡°)
#protest
  • 22
  • Odpowiedz
@Kaktus12: za mało wyzywacie przegrywów od faszystów dlatego głosują na konfederacje
i za mało stygmatyzujecie ich jako terrorystów mimo, że lewica wymordowała w zeszłym stuleciu ponad 100 mln osób
  • Odpowiedz
@prze-prze-przegralem: Ehhh i widzisz jak ja mam traktować was jako osoby na poważnie,staram się was zrozumieć bo wiem że sytuacja w której jesteście nie jest w wielu przypadkach złą wolą ale np mieszkaniem na wsi albo uszczerbkami fizycznymi i psychicznymi ale no tak od 5min już wiem że jestem komuchem,lewakiem a i widzę że znasz moje życie seksualne lepiej odemnie.
  • Odpowiedz
@Kaktus12: Masz mylne przekonanie, że w naszym kraju da się zorganizować prostesty organicznie. Trzeba mieć wsparcię ośrodków typu media, organizacji pozarządowych oraz finansowanie z funduszy, aby to wypaliło. Nawet nie wyobrażasz sobie jaka kasa idzie na walkę z dyskryminacją kobiet i np. organizacje lgbt gdzie czesto miasto potrafi rzucić od tak 700k PLN na ich marsz z budżetu. Żeby nie było walkę o prawa osób lgbt popieram, na kobiety mam #!$%@?
  • Odpowiedz
@chlopak_z_blokow: Ja też uważam że sytuacja prawna facetów jest zła np sprawy rozwodowe.Ale nie widzę nikogo kto by starał się to nagłośnić nawet żadnej zbiórki nie wiedziałem na leczenie psychiatryczne dla facetów a jedynie co widzę to obrażanie wszystkich od normików lewaków komuchów etc
  • Odpowiedz
@Kaktus12: Nikt tego nie nagłaśnia bo to się nie opłaca. Korporacje aktywnie wspierają feminizm żeby mieć jak najwięcej pracowniczek. Jakby mężczyźni mieli takie środki finansowe i medialne jak feministki to oczywiście że byłyby strajki mężczyzn. A kiedyś już był wykopowy protest pod sejmem i przyszło na niego 10 osób. Po prostu sam wykop poważnego ruchu politycznego nie zbuduje.
  • Odpowiedz