Wpis z mikrobloga

@ZdejmijTenAbazur: mam podobnie jak Ty, z ta różnica ze mocno się interesuje motoryzacja (chociaż bardziej od strony mechaniki niż samego jarania się nowym passatem).

Z ta różnica, ze rozumiem, ze życie jest takie, ze czasem trzeba podnieść głos, dać albo dostać w ryj, kobietę złapać za kudły i przycisnąć do łóżka. Jak będziesz uległy to wszyscy wejdą Ci na głowę. Da się z tym walczyć.

Z fartem.
@ZdejmijTenAbazur:

Mam najgorsze możliwe cechy charakteru jakie tylko może mieć mężczyzna:

Jestem wrażliwy, spokojny, cichy, lubię siedzieć w domu, nie wychylam się zbytnio, konflikty staram się rozwiązywać zawsze dyplomatycznie, unikam awantur, niezbyt interesuje się samochodami, nienawidzę dyskotek itp. Mógłbym tak wymieniać bez końca.

Wszystko u mnie się zgadza, poza tym że lubię samochody, różowa lubi we mnie wszystkie te cechy, i gdzie jest teraz Twój Buk? ( ͡ ͜
@ZdejmijTenAbazur: Tak jak poprzednicy - te cechy nie czynią Cię mniej atrakcyjnym w oczach kobiet. Wiesz, flirt i początek to zawsze jakaś gra i chcesz komuś pokazać swoje najlepsze cechy. To tak jak z rozmowa o pracę - nie idziesz i nie mówisz że jesteś leniwy, kochasz jeść chipsy i potrzebujesz tylko pieniędzy. To wielkie oburzenie typu "ale ja chcę być sobą" też nie ma sensu bo właśnie ta gra składa