Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór Wykopie. Wykopki pisze do Was z prośbą o pomoc. Nazywam się Marcin, jestem ze śląska, chciałem zabłysnąć i bądź EKO. W skrócie. Natrafiłem na firmę 4Eco z Kielc, na zrealizowanie inwestycji PV. Mamy dom, parter + piętro, na każdym osobny licznik, jeden 3F, drugi 1F i było blisko zrealizowania tej inwestycji ( dwie umowy) do czasu przyjazdu monterów. W skrócie, przyszły niezgodne z umowa elementy montażu panel PV na dachu, na jedna umowę, inwazja w dach, na druga plastikowe wanienki wypełnione kamieniem żeby nie odfrunęły i od tego czasu, (czerwiec 2021 kiedy podpisano umowy) 4ECo leje na mnie ciepłym moczem, dziś mamy 08.11.2021 a panele dalej w piwnicy czekają na montaż. Dodać muszę że w między czasie chciałem zmienić (scalić instalacje) dwa falowniki 1F wymienić na jeden falownik 3F, z możliwością rozbudowy, aneks do umów wywalczyłem po 4 msc, a od jego podpisania 3 tydzień bije, dzwonię pytam, jeden przeprasza za drugiego, jeden pisze ze wymienia mi dwa te gooowna na jeden 7 kw 3F, po czym po mojej interwencji 2 tygodnie od podpisania aneksu, gosc mi mówi prze telefon, ze nie ma 7kw, jest albo 6, albo 8. Mówię osiem, czekam, czekam i znalazłem się tutaj, s kwota za to gowno z tej gownianej firmy zaczyna się na 3, zera sobie dodajcie, gdybym ja to napisał to już bym miał zawał.
  • Odpowiedz