Wpis z mikrobloga

jak piszą 1200 gross to znaczy ze to jest tak jakby brutto, prawda? to jest inaczej niz ustalalismy. kiedy pytali mnie ile chce zarabiac to powiedzialam 1200 netto.
@patrickwro: mowili ze jako ze nie zatrudniają pracownikow, to przelewają im kwote gross do samodzielnego odprowadzania podatku, i tę informację podali mi już po tym jak spytali mnie jakie są moje oczekiwania finansowe (pisemnie, wiec nie ma mowy ze zle mnie zrozumieli)
i powiedz czy w tej kwocie masz wliczone 26dni wolnego platnego, czy bezplatne wolne? bo przy bezplatnym to w ogole wychodzi glodowa stawka, a znowu przy platnym wolnym krotka droga do stwierdzenia przez us ze pozostajesz z firma w stosunku pracy

https://www.kalkulatorb2b.pl/ masz popatrz sama

i edit edit
licz ze po nowym ladzie jeszcze stracisz, imo jak nie jestes mega poczatkujaca to bardzo lipna stawka
@hejter_rafatusa: a jakie to ma znaczenie, z tym stosunkiem pracy? nie trafilam jeszcze na takie niuanse.
co do wolnego:
As for long holidays, for the probation (2 months) you have 7 unpaid days off. After that, you'll have 5 paid sick leaves, 5 paid personal leaves and 10 unpaid days off. After 10 month with us, you will be additionally granted 2 weeks of paid vacation.
troche to poplątane. ja z