Wpis z mikrobloga

Nawet nie wiecie jak gigantyczną szansę stworzył ten kryzys na granicy. Będziemy żałować do końca naszych żyć, jeśli nie rozwiążemy tego pomyślnie. Skoro budowa muru i tak została przegłosowana, to proponuję dołożyć jeszcze trochę pieniędzy i zrobić to porządnie, a mur przesunąć delikatnie na zachód, bo przecież jego ideą, jest odgrodzić nasz piękny kraj, od obcych kulturowo ludzi z krajów 3 świata, prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bialorus #neuropa #4konserwy
Pobierz kezioezio - Nawet nie wiecie jak gigantyczną szansę stworzył ten kryzys na granicy. B...
źródło: comment_1636388506YjIzVZaE9CKGvCb1r2KA79.jpg
  • 105
@kezioezio: XDD czyli rozumiem że jesteś za wywaleniem Polski, Grecji, Włoch itd z Unii bo też pasożytują? Jesteś niepoważny. Państwo dokładnie tak funkcjonuje że dba o interesy wszystkich obywateli. Nie najbogatszej kasty. Jeśli jesteś bogaty i nie chcesz by twoje pieniądze szły na czyjekolwiek ratowanie, to sory, ale to wprost przeczy idei państwa. Zapanowałby znowu feudalizm (bo akap to czysta utopia) i mielibyśmy to samo co teraz za jakieś 200 lat
Ten wpis jest najlepszym przykladem dlaczego PiS już od lat wygrywa wybory.

Dziel i rządź w doskonałym wydaniu.

Nawet jeżeli komuś z Podkarpacia, czy innego rejonu na wschodzie, nie podoba się obecnie rządząca partia, to dlaczego ma głosować na inną skoro wciąż słyszy obelgi ze strony wyznawców innych partii? Skoro ciągle jest wyzywany na wszelkie sposoby a po ostatnich wyborach usłyszał że powinno się go #!$%@?ć za ukraińską granice?

Jeżeli jakiś idiota
@Viesti: Ale ja mam gdzieś jak oni głosują. Zresztą, od 6 lat ta sama śpiewka, jak zacznę być miły to przestaną doić pieniądze z bogatszych regionów i być kulą u nogi? Oczywiście, że nie, dwa - nie zależy mi na żadnym zjednoczeniu społeczeństwa, bo nie chcę mieć z homo sovieticus nic wspólnego. Jak wspomniałem wyżej, zależy mi tylko na tym, aby nie musieć na nich oddawać swojej pensji, bo ja żadnego
@kezioezio: Może wytłumaczę Ci inaczej, mieszkam na Śląsku, tu się urodziłem, moi rodzice to nie Ślązacy więc trudno nazywać mnie Ślązakiem, gwary uczyłem się na podwórku nie w domu, nie mam też takich zwyczajów jak moi koledzy i przyjaciele. Ale jak słucham ciągłych najazdów na Ślązaków, że volksdeutsche, że brudne paznokcie, roszczeniowi górnicy i mówią jak wieśniacy to sam stoję po ich stronie i się z nimi utożsamiam. Podejrzewam, że podobnie