Wpis z mikrobloga

Nawet nie wiecie jak gigantyczną szansę stworzył ten kryzys na granicy. Będziemy żałować do końca naszych żyć, jeśli nie rozwiążemy tego pomyślnie. Skoro budowa muru i tak została przegłosowana, to proponuję dołożyć jeszcze trochę pieniędzy i zrobić to porządnie, a mur przesunąć delikatnie na zachód, bo przecież jego ideą, jest odgrodzić nasz piękny kraj, od obcych kulturowo ludzi z krajów 3 świata, prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bialorus #neuropa #4konserwy
Pobierz kezioezio - Nawet nie wiecie jak gigantyczną szansę stworzył ten kryzys na granicy. B...
źródło: comment_1636388506YjIzVZaE9CKGvCb1r2KA79.jpg
  • 105
@kezioezio:

Czemu chcesz oddać warszawkę, przecież to jedno z 2-3 prawdziwie europejskich miast w tym kraju, z dobrymi perspektywami i zarobkami, czyste, ze świetnym zapleczem kulinarnym i kulturalnym.

Odstaw te narkotyki bo cię zmiotą z planszy.
@kezioezio: @a__s: W obliczu tego, co dzisiaj dzieje się na granicy, dziwię się moderatorom, że ci nie usuwają treści, które jawnie propagują rozbicie państwa.
Jeżeli to nie są treści nawołujące do nienawiści, to moderacja chyba nie odrobiła pracy domowej z historii. Polska to Polska, ludzie mają rodziny i na wschodzie i na zachodzie i na północy i na południu, a ty wsadzasz kij i chcesz dzielić ludzi na lepszych i
@kezioezio: Buhahaha ale ty masz kompleksy( ͡° ͜ʖ ͡°), by poprawić sobie humorek chcesz je przerzucić na kogoś innego.

Fajniej by było być takim Niemcem czy Norwegiem co?
Cała zachodnia Unia ma Cię w #!$%@? frajerze dla nich jesteś nawet gorszy od Podlasia czy tam Lubelszczyzny( ͡° ͜ʖ ͡°).

Wiesz czemu? Bo Tobie się wydaje że żyjesz na poziomie a dla nich jesteś
@SuperTimor435: @Tervaskanto: @Ariul: @Kondziu5: I co gorsza gość zdobył poklask u 1500+ osób. ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@DIO_: To chyba dobrze, widać że takie poglądy mają potencjał i są do zrealizowania w przyszłości. Oczywiście nie mówię tu o fizycznym odcięciu tych zadupi od polszy, ale finansowo można zaprzestać jakiegokolwiek wsparcia. Tylko tyle ile wypracują sobie mieszkańcy województwa.
@kezioezio: Od razu widać, że jesteś przegrywam z przed komputera, który nigdy nigdzie nie był i wiedzę na temat świata ma z memów


@SuperTimor435: może i polskę tylko „przelatałem” wzdłuż i wszerz, ale mieszkałem w sumie w 4 krajach dłużej niż rok, więc jakieś tam horyzonty i porównanie mam.