Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?.

Mój siedmiolatek właśnie wrócił ze szkoły i mówi: "mama chodź sie bawić, mam świetną grę w baba Jaga patrzy".

Poszłam do pokoju, stal tyłem, zaczął śpiewać piosenkę z pierwszej gry ze #squidgame, odwrócił się i udawał, że ma broń.
Ciśnienie mam podniesione w cholerę, spytałam skąd to zna - ze szkoły od kolegi. Od którego już nie chciał się przyznać. We łbach tym dzieciakom się przewraca.
A problemy dopiero się zaczynają...

#rodzicielstwo #szkola #dzieci
  • 47
@PachneImbirem: Najlepiej go zamknij w szafie, i niech się nie spotyka z kolegami, wtedy będziesz zadowolona. To normalne że dzieciaki uczą się głupot od rówieśników, sztuką jest wytłumaczyć co w tej zabawie jest dobre, a co złe, i jakie konsekwencje zabawa niesie.


@Zborro @ledoux bo uważam, że inspirowanie sie tak #!$%@? serialem w wieku 7 lat to patologia? Ja #!$%@? xD Coś czuję, że jesteś rodzicem, gdzie 10 letnia córka, będzie
@PachneImbirem: zabroń mu się zadawać z tym kumplem. Najlepiej żeby został z tobą w domu przez jakiś czas, kontroluj wszystko co ogląda i robi, ewentualnie załatw zdalne nauczanie. Pod żadnym pozorem nie daj gówniarzowi pograć w kąkuter i zabierz konsole jesli macie, bo to najprostrza droga do twardych narkotyków. Dacie rade, trzymam kciuki, bombelek jeszcze zostanie lekarzem.
@PachneImbirem: W jego wieku oglądało się nieustraszonego, straznika teksasu, a jak miał lecieć w telewizji rambo to szykowałem się jak na gwiazdkę, na kasecie miałem same wojenne filmy, a pod blokiem latało się z pistoletami na kulki od samego rana i wiesz co? xD nikt z nas nie został kryminalistą bo się strzelaliśmy w dzieciństwie xD
Mam nadzięję, że przynajmniej ojciec twojego syna jest w porządku i nie będzie ci ulegał