Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Cześć, kupiłem tą najpełniejszą edycję Dying Light i od samego początku gry mam u kwatermistrza dostępną codziennie strzelbę i pistolet - czy to efekt jakiegoś dodatku /dlc? Bo wydaje sie to totalnie OP na poczatku gry, gdzie wszystko wskazuje na to, że powinienem używać tylko broni białej. Nie korzystam z tego żeby nie psuć sobie zabawy, ale w trakcie jednej z misji załatwiłem gościa z karabinem policyjnym - od tego momentu po każdej śmierci /spaniu mam w nim max amunicji, co też wydaje sie OP. Tak było w podstawowej wersji gry?
#dyinglight #gry #ps4 #ps5
kutarate - Cześć, kupiłem tą najpełniejszą edycję Dying Light i od samego początku gr...

źródło: comment_1636361270bepemZ9v1WIF6m3NXdMcbT.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kutarate: jak nie są złote to nie, możliwe że masz jakieś bonusy z czegoś. Karabiny policyjne leżą w co drugim wozie policyjnym, ale raczej amunicji nie powinno być zbyt dużo, na początku jeden magazynek to dużo xD
  • Odpowiedz
Tak było w podstawowej wersji gry?


@kutarate: Nie, z tego co pamiętam. Mogę #!$%@?ć, bo to dawno temu było, ale broń palna była rzadkim znaleziskiem w pierwszej może nie tyle "połowie", co "ćwiartce" gry - nie przypominam sobie by w ogóle była dostępna u początkowych sprzedawców, trzeba było liczyć na fartownego dropa ze skrzynki, nie przypominam sobie też by drop z wozów policyjnych był tak szczodry jak pisze @ChareimUu, chyba
  • Odpowiedz
@przemololo: @ChareimUu: no to coś jest nie tak, bo amunicja sama mi się uzupełnia pomiędzy misjami i po śmierci. No trudno, będę strzelał w najtrudniejszych momentach tylko żeby rolplejowo było.

@przemololo: tak, ale tylko broń biała, karabin nie ma w ogóle stopni zużycia tak jak broń biała
  • Odpowiedz
@ChareimUu: jeśli odbiłem się od Dead Island to jest szansa, że Dying Light mi przypasi? W Dead Island wkurzało mnie, że broń się niszczy po kilkukrotnym użyciu i że to takie nijakie fabularnie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Shagal: to w DL broń na początku ma 30-60 użyć, to jest gra o bieganiu po dachach nad głowami zombie a nie strikte walka. Chociaż jest jej sporo to masz mnóstwo innych sposób niż pojedynek 1vs1-10 jakimś kijem od miotły. Potem masz już #!$%@? ulepszone bronie ale one też się psują z czasem więc raczej walczy się gdy jest to naprawdę konieczne
  • Odpowiedz
jeśli odbiłem się od Dead Island to jest szansa, że Dying Light mi przypasi?


@Shagal: Oj, zdecydowanie - DL jest dużo lepszą grą niż dowolny DI, w praktycznie każdym aspekcie, od walki i zbieractwa, po eksplorację i fabułę. Sam koncept rozgrywki jest bardzo podobny, więc jeśli podobał ci się zamysł Dead Island to będziesz w niebie bo, ponownie, gra bardzo podobna, ale wykonana ZNACZNIE lepiej.
  • Odpowiedz
@ChareimUu: @MrocznyZiemniak: @przemololo: Dobra, to był bug, wyłączyłem community eventy, zmieniłem poziom trudności z normalny ->trudny-> normalny i bronie u kwatermistrza zniknęły, a w menu pojawiła się zakładka z amunicją której wcześniej nie było -> dzięki za info, bo bym przeszedł grę na nieświadomce w jakimś cziterskim trybie :D
  • Odpowiedz
@kutarate: beka z Techlandu i beka z tej głupiej mody na dawanie broni itp jako bonusy. Bez walki o zasoby DL jest dużo gorszą grą, najlepsze emocje w tej grze są właśnie wtedy kiedy masz jakiś pistolet ale mało amunicji, broń taka se, chodzisz szukasz lootu i nagle zapada zmrok.
  • Odpowiedz