Wpis z mikrobloga

@mleko23: w dupie się gówniarze poprzewracało bo "praleczka się popsuła to jaką nową kupić", a naprawić #!$%@? nie łaska. Na youtubie są toturiale do praktycznie każdej pralki. Właśnie sam niedawno miałem awarię electroluxa. Pralka stara więc myślałem czy kupić nową, bo wzywać dziada i płacić mu 300zł za sam przyjazd i diagnozę to średni biznes. Poguglałem trochę i sam wymieniłem amortyzatory na nowe- koszt 40zł, 30 minut roboty (teraz byłbym w
  • Odpowiedz
@Plp_: ale się zesrałeś, wyciekło aż nogawką xD Panie majster, nie każdy jest taka złota rączka jak ty, a zepsute urządzenia elektryczne oddaje się do recyklingu, a nie wyrzuca na śmieci jak słomki. Tak, recykling to ekologia.
  • Odpowiedz
@SmakoszKotow: tak, oddajesz do recyklingu urządzenia gdzie i tak trzeba potem zużyć gigantyczne ilości energii i chemii żeby oddzielić warstwy lakieru, plastiku, posegregować metale, a potem je przetopić i znowu uformować kolejny produkt. Owszem, zesrałem się, a co. Nie trzeba być żadną "złotą rączką", wystarczy mieć śrubokręt i podkręcać kilka śrubek. No ale większość ludzi która nawet nie spróbuje myśli że ich to przerasta.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
@Plp_: "Widzę, że jesteś dumny ze swojego projektu. Ale może wyjaśnisz z czego? Z tego, że amortyzatory użyłeś w pralce? Przerost formy nad treścią. Ale przed kolegami będziesz szpanował jakiego to ty (specjalnie z małej litery) masz pralkę. Może byś lepiej wykorzystał amortyzatory?"
  • Odpowiedz
@mleko23: stare urwisko, kiedyś internetu nie było i ludzi rozmawiali ze sobą twarzą w twarz. Internet by zabrali, to nie potrafiłaby porozmawiać z ludźmi w rzeczywistości. Tylko ten internet i internet. Kiedyś tylko rodzina wiedziała, że nawiedzona. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ja wyrzucam wszystko do rzeki w nocy. Do rana to znika. Na tym polega recykling.


@Argonzz: O ty gówniarzu zasrany #!$%@? jak ja byłem w twoim wieku to sam do somsiada w nocy nosiłem śmieci. A nie teraz gównairz nawet nie potrafi wynieść śmieci tylko rzeką się wspomaga.
  • Odpowiedz