Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#honda #civic #ufo #motoryzacja
Honda Civic VIII 2009r. Problem z autopoziomowaniem xenonów. Dociskając lub podnosząc mocno tył auta lampy nie reagują i jak jadę z żoną i synkiem z tyłu oraz zakupami w bagażniku to zaczynają za wysoko świecić. Kiedyś zdjąłem już kolo i dogrzebałem się do czujnika, ruszając nim ręcznie silniczki reagują i podnoszą lub opuszczają lampę. Co jeszcze mogę sprawdzić w takim przypadku? Może ktoś wie czy są tam jakieś bezpieczniki ewentualnie do autopoziomu żeby nie zdejmować znowu koła lub od czego mogę zacząć szukać?
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Crow7422: w sumie to jest myśl. Ale jaki do Hondy by był najlepszy? Bo miałem takiego do vag ale niezbyt współgra. Tylko czy tam nie odbywa się wszystko mechanicznie skoro jak recznie ruszałem czujnikiem to działało?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bidzej: nie, raczej nie. Miałem wcześniej Hondę Accord VII i tam było to samo z tym że tam jak docisnąłem tył auta to lampy zjeżdżały w dół czyli działało normalnie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
No więc zdjąłem koło. Wykręciłem dźwigienkę od czujnika i działa luźny bez najmniejszych oporów. Kręcąc na sucho ramieniem od czujnika słyszę silniczki i widzę że lampy opadają i podnoszą sie zależnie od położenia. Jednak wydaje mi się że zakres położenia w którym czujnik porusza lampami jest w złym miejscu tzn gdy auto jest na kołach to ramię czujnika jest za daleko i nawet po obciążeniu tyłu nie dosięga w miejsce w którym