Wpis z mikrobloga

A u mnie ciągle zatrzymuje się na kontroli bezpieczeństwa - macie pomysł jak to obejść? Płacę revo, przez vpn i bez vpn ciągle nie chcą mi nic sprzedać. Macie jakieś złote rady? #durmaplay

Albo jakiś inny legitny sklepik ze zdrapkami w przystępnej cenie :D
@Cadore jak coś, to żeby dodać kartę np. Revolut trzeba napisać na czacie z konsultantem, żeby udostępnił formularz dodania karty i elegancko revoult przechodzi. Oczywiście trzeba być połączonym przez VPN
Ja mam problem bo kiedy zmieniam vpn na turecki i na incognito to pokazuje mi komunikat, że niepoprawne hasło a jak loguje się normalnie bez vpn i incognito to działa. Pisałem do działu obsługi to mi powiedzieli, że ten kod z tej stronki musi być aktywowany przez sprzedawcę ale nie wydaje mi się bo ostatnio płaciłem od razu i przeszło. Nie wiem co dalej z tym fantem zrobić. Karta kupiona na durmaplay
Kliknalem w linku ktory dostalem na maila z durmaplay czyli tam gdzie kupilem gift card zglos błąd no i oni przyslali mi kolejnego maila po kilku godzinach z tego vo sie przygladalem z tym samym kodem a myslalem ze jest nowy i zadzialalo oczywiscie laczylem sie przez vpn z turcja. A i ogolnie protip zby dodac karte revoluta jesli masz to mozna ale tylko przez czat z konsultantem