Wpis z mikrobloga

  • 0
#netflix #turcja #vpn

Mireczki ratujcie, założyłem konto na Netflix na Turcję, opłaciłem, podpiąłem kartę i woła mnie o turecki numer, żebym podał im kod z SMSa... Co robić?
  • 39
  • Odpowiedz
@Cadore: chciałeś ich przechytrzyć, ale się nie udało?
¯\_(ツ)_/¯ Znajdź jakiegoś Turka z Turcji i poproś o pomoc. Media społecznościowe dają taką możliwość i to łatwo
LOL
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
Dziękuje wszystkim za pomoc ()
Już sobie poradziłem, mam trochę pogrzebałem i pojawiła się możliwość podania polskiego numeru
  • Odpowiedz
@Vexer13: też mi nie przyjmował polskiego numeru, olałem sprawę. Po jakimś czasie (kilka m-cy) spróbowałem dodać i pyknęło bez problemu. Mam problem natomiast z podpięciem karty, nie podchodzi ani revolut, ani krajowa visa z millennium, jadę na gift card. Mirki macie jakieś sposoby na podpięcie karty?
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@megamamut Karty też mi nie chcą przejść mam te same co Ty. Ale mam stronkę gdzie kupuje gifty po dobrej cenie, praktycznie bez większych strat, bodajże 100tl za 11$. Jak znajdę to mogę Ci podesłać na PW
  • Odpowiedz
@Cadore: a to chętnie, możesz podesłać. Ja gifty kupuję na durmaplay za 100tl płaciłem ostatnio 112tl, ale pewny sklep, na innym chyba to hepsiburada było (choć nie jestem pewien) nie przyszedł kod i popłynąłem na 5 dyszek - składałem reklamacje, niby chcieli oddać na kartę ale coś im nie wychodziło, na końcu napisali żeby podać im nr tureckiego konta bo do eu to nie nada lol, odpuściłem
  • Odpowiedz
@Cadore: Ale podawałes przy płaceniu PL numer telefonu? Zakup bez rejestracji robiłeś?
Na e-mail przyszła jedna wiadomość ,że jest cały czas w dostawie.Poza tym nic.
  • Odpowiedz