Wpis z mikrobloga

Happy time Dragons!!! | XL | 160% | Crag Hack
387 - 1 = 386

Nawet ciekawa mapa, do rekreacyjnego pogrania. Każdy z graczy ma swoją strefę komfortu, wyjścia z nich blokują strażnice z wojskami naszego typu, oraz drugą z wojskami sąsiada. Surowców jest dużo, z wyjątkiem... kamienia, co spowalniało mój (niedo)rozwój. Każdy gracz startuje z jednym zamkiem nierozbudowanym, ale... z grallem. Obok jest drugi, a niedaleko trzeci. Każdy gracz ma tak samo, z wyjątkiem Dungeonu, ten z jakiegoś powodu ma dwa.
Nie polecam jednak zaczynać z towerem, wiadomo będziecie od razu widzieli wszystko, no ale tury będą się ciągnąć w nieskończoność :d
W środku jest strefa z mnóstwem surowców i siedliskami smoków czarodziejskich, rdzawych, kryształowych i azure. Mi wbił się tam pomarańczowy kundlarz, ale uspokoiłem Pana behemotami :-).
Dodatkowo mapa jest dwupoziomowa, a pod powierzchnią ogromny labirynt z dziesiątkami bibliotek oświecenia, aren itd
Więc pewnie można wymaxować staty, ale ponieważ został mi już ostatni gracz, to nawet tam nie schodziłem :).
Tradycyjnie na TP trafiłem dość późno w mid game. Niestety dostępne są czary lot i DD, i mimo że srogo z nich korzystałem w celu uśmiercenia przeciwnika, to jestem ich przeciwnikiem (wiadomix, że jeśli jest możliwość wypracowania przewagi, to będę z nich korzystał). Nawet fajna mapa do pogrania.

#tysiacmaph3
Pobierz 99942Apophis - Happy time Dragons!!! | XL | 160% | Crag Hack
387 - 1 = 386

Nawet ...
źródło: comment_16362822736NSgJ7nxtc8jfT6Rey5UuH.jpg
  • 1