Wpis z mikrobloga

@kinson: O, widzę że kolega z sortu "lalala nic nie słyszę nic nie słyszę".

Lewicy nie interesują realne problemy i nic z nimi nie robi ani nie robiła.
Lewicę interesuje tylko realizacja swoich chorych politycznych ideologii a faktyczne rozwiązanie problemów olewa.
  • Odpowiedz
Lewicę interesuje tylko realizacja swoich chorych politycznych ideologii a faktyczne rozwiązanie problemów olewa.


@milymirek: Polityków interesuje tylko realizacja ich chorych politycznych ideologii a faktyczne rozwiązanie problemów olewają.

PS. Jest jeszczee grupka która robi to dla hajsu.
Poprawiłem.
  • Odpowiedz
@PatologiiZew: Lewica i PO jak rządziła, nie zrobiła nic w sprawie, która była faktyczną przyczyną śmierci Izy.
Lewica woli odwracać uwagę i mówić że jak będzie można zabijać małe dzieci, to wtedy będzie lepiej. Nie będzie.
  • Odpowiedz
cała obecna polskojęzyczna kościółkówa prawica udaje, że nie ma związku śmierci tej kobiety z popieranym przez niego zakazem aborcji eugenicznej.


@kinson: Lewica udaje, że jest związek a nie winny jest system, z którym nic nie zrobili.

Przecież Bosak o tych wytycznych powiedział. Czyli nawet nie obejrzałeś? ()
  • Odpowiedz
@milymirek:
Robisz to samo co Bosak, próbujesz rozwodnić sprawę, "wina systemu". Myślę, że również zagłuszasz w ten sposób własne sumienie jak niezwykle pobudzony na tym wideo z automasakracją Bosak.
  • Odpowiedz
@kinson: Wystarczyło te wytyczne dać od razu przy wyroku TK, żeby zamknąć mordy rozwrzeszczanego lewactwa.
Wtedy lekarz by się może nie dał przekonać TVNowi i Lempartowej, że nie może zrobić aborcji jak jest zagrożenie życia lub zdrowia.

Dla mnie od samego początku było jasne, że lewica zrobi taką hucpę i że nie da się tego uniknąć, żeby podobną sytuację wykorzystali.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@milymirek: skąd ty masz wiedzieć co chce lewica, jak dowiadujesz się tego od prawicy która nie rozumie nawet dobrze ich postulatów. A Bosak nawet nie o czym gada, gdyby nie jego dykcja i prezencja, między która umie schować #!$%@? głupot to nikt go by nigdzie nie zaprosił.
Teraz nie będzie chętnych na bycie lekarzem ginekologiem-położnikiem, już wcześniej całe środowisko medyczne odradzało studentom taki kierunek ze względu na najwyższą liczbę spraw/pozwów, to
  • Odpowiedz
skąd ty masz wiedzieć co chce lewica, jak dowiadujesz się tego od prawicy która nie rozumie nawet dobrze ich postulatów.


@imarid: Słyszałem od Lempartowej, że chce aborcji do dnia urodzin, na życzenie, bez podania powodu.
  • Odpowiedz
Obecnie te same środowisko które gada że trzeba było rozwiązać ciążę, sami by od razu pozwali lekarza


@imarid: Sam Bosak mówił, że od czasu wyroku TK, jest wielokrotny wzrost aborcji z powodu zagrożenia życia lub zdrowia. Widziałeś żeby Bosak coś takiego zrobił?
  • Odpowiedz
obejrz lepiej to co podlinkowałem, no i źle słyszałeś, Lempartowa nie reprezentuje lewicy


@imarid: Aha, super. Była na komisji "odznaki lewicowca" i prokurator dziura w dupie stwierdził że ona nie reprezentuje lewicy.
W końcu zorganizowała tylko największy w Polsce lewicowy protest, od czasów solidarności.
  • Odpowiedz
@imarid: Trudno ocenić to co mówi ten koleś, bo nie wydaje mi się, żeby w kwestii zagrożenia życia lub zdrowia się prawo jakkolwiek zmieniło.
Zmieniło się tylko w kwestii chorych dzieci.
Jak dziecko nie było chore, to dawniej też było tak samo jak on powiedział.
Ten wyrok TK tego nie zmieniał.
  • Odpowiedz