Wpis z mikrobloga

Chciałem zmienić kartę do opłacania siłowni, bo stara straciła ważność. Czy to normalne, że chcieli, żebym podał im moje hasło do konta w banku? ( ͡º ͜ʖ͡º) Dwa lata temu przy zmianie karty nie było to potrzebne (to samo miejsce), aby uruchomić cykliczne płatności, mój bank też się nie zmienił.
#banki #bankowosc #silownia
  • 19
@Mirek007: nie podawaj zadnych danych z karty w recepcji, odnow sobie sam subskrypcje jak sie skonczyla przez neta czy cos, ale nie podawaj gosciowi danych, moze Cie chcial w tym wyreczyc i zrobil Ci przysluge, a moze sobie zapisal te dane z karty w chromie, #!$%@? tam ludzi wie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mirek007: normalnie przeciez mozesz sie zalogowac na swoje konto i przedluzyc subskrypcje we wlasnym zakresie, mcfit na pewno jako sieciowka ma taka mozliwosc. nie trzeba nic zmienic w recepcji, przeciez dodajesz karty platnicze etc w tym panelu
@JaNieRututus: jak mam się zalogować jak nigdy tam konta nie miałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) zarejestrować się tylko można zawierając nową umowę. Z ciekawości jeszcze kliknąłem 'przypomnij hasło', ale nic nie przychodzi.

Gdyby się dało to by w FAQ nie pisali, żeby zgłosić zmianę nr karty w studiu (recepcji).
@JaNieRututus: pytałem się czy jest jakikolwiek inny sposób opłacenia/dodania karty i niby nie ma, boję się coś kombinować z moją umową, żeby przypadkiem jej nie zakończyć, bo mam dożywotnio 39 zł/msc. Nawet nie wiem ile można w koncie zrobić. Poczekam aż przyjdzie mi przypomnienie, tam jest nr konta i ustawię sobie zlecenie stałe.
@Mirek007 a czy przypadkiem nie chodzi o uwierzytelnianie 2 etapowe? To wymóg banku/ów Pojawił się parę miesięcy temu. Poproś w recepcji o pomoc w odzyskaniu swojego konta w mc fit (login i hasło) Kartę podepnij w domu jak się boisz.
@adamec: Wymóg 3D secure. Nie wystarczy karta, ale trzeba zalogować się do konta w banku. Z oczywistych powodów nie chciałem podawać ani wpisywać tam hasła.

Tylko 2 lata temu też miałem 3d secure i nie było takich cyrków ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W moim przypadku to byłoby tworzenie nowego konta, bo nigdy nie miałem.
@zetisdead: Tak, ale w moim przypadku trzeba było zalogować się przez bank w recepcji i 3d secure wymagał podania hasła do banku (widziałem na monitorze i sam u siebie nieraz płacąc online musiałem).