Wpis z mikrobloga

Chyba jestem jakoś podatna na sugestie. Oststnio na wypoku czytałam o #swiadomysen i udało mi się zobaczyć lustro we śnie.. Jeszcze się wahałam czy spojrzec bo bałam się co zobaczę.. Spojrzałam i się od razu obudziłam ¯_(ツ)_/¯
Rozmawiałam z mamą o tym i wyznała mi, że często miewała świadome sny. Ale nigdy nikomu o tym nie mówiła.
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@karmelkowa: też mi się zdarzały nieraz świadome sny, i to tak zazwyczaj nad ranem, jak sie obudzę, i później znowu na chwilę zasnę, fajna sprawa kontrolować swój sen w jakiś tam sposób
  • Odpowiedz
@karmelkowa: Haha niezly pomysl zobaczymy najwazniejsze to konsekwencja bo wiele razy juz taki plan mialem a po krótkim czasie przestawalem. I nawzajem powodzenia w razie czego wolaj ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@karmelkowa: Po roku treningów powiem że dziennik snów i wild to najlepsze metody. Ja miałem jeszcze inny pomysł ale był mało skuteczny bo była to rekcja na postać znajomej osoby we śnie, która wymuszała na mnie Reality Check. W rzeczywistości również to robiłem. Jeżeli się pojawiła we śnie to skuteczność 100% ale nie zawsze bywała.
  • Odpowiedz
@karmelkowa u mnie jak był jakiś dziwny sen i mnie w------ł bo wiedziałem że to sen.
To skakałem z urwiska czy coś podobnego by się obudzić.
Później sobie myślałem co się stanie jeśli będę myślał podobnie w prawdziwym życiu.
Mam nadzieję że nigdy do tego nie dojdzie xDD
  • Odpowiedz