Wpis z mikrobloga

@DoloremIpsum: Miałaś okazję się wykazać w politycznej dyskusji, to z braku argumentów mnie zablokowałaś po pierwszym wpisie, co jest żenadą samą w sobie. Dlatego teraz łaskawie mi tutaj nie chojrakuj i daruj sobie te przysrywki.
@DoloremIpsum: To było jakiś czas temu, nie wiem jak definiujesz "dawno". Tak czy siak nie miałaś mnie wtedy jakoś na czarnej, skoro mogłem normalnie dodać komentarz, na który zresztą odpowiedziałaś, a po którym zaraz poszedł blok.

Wpis o koledze pisowcu, który narzeka na pisowskie sądy.
@surowageneracja

Tak czy siak nie miałaś mnie wtedy jakoś na czarnej, skoro mogłem normalnie dodać komentarz, na który zresztą odpowiedziałaś, a po którym zaraz poszedł blok.


A jednak coś sobie przypominam, to było jednak w innej sytuacji, jak się wtryniłeś do mojego wpisu nie na temat, nie odnosząc się do argumentów, za to wyskakując ze swoim narzekaniem na wszystko wokół ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@HrabiaTruposz: Masz tu jeszcze kilka co mi wpadło w oczy, jeszcze parę sztuk i dorobisz kolejny wymiar:

1. protest nieważny bo przyszło mniej ludzi niż było rok temu
2. protest nieważny bo wszyscy już się rozeszli do domu (bo stwierdzili że nie ma sensu i się poddali oczywiście XD)
3. protest nieważny bo cucki które tam przyszły chciały się przypodobać julkom