Wpis z mikrobloga

Zapraszamy na trzeci odcinek konkursu gitarowego #mirkoshredwars ()

Dzisiaj zmierzą się @loompy100 i @Kpr19. Obaj zawodnicy dostali to samo zadanie bojowe - zagrać krótkie solo do wybranego przez siebie podkładu.

Który z nich poradził sobie lepiej, Waszym zdaniem? Głosujcie stawiając plusa obok jednego z dwóch komentarzy niżej. W razie wątpliwości, możecie dać dwa plusy. Głosowanie trwa równo 48 godzin. Do kolejnej rundy przejdzie zawodnik, który uzyska minimum 5% przewagę. Jeżeli ani jeden nie będzie zdecydowanie lepszy - nastąpi dogrywka.

Drabinka konkursowa prezentuje się następująco: https://challonge.com/pl/p7fcxi2x

#gitara #gitaraelektryczna #muzyka #tworczoscwlasna #produkcjamuzyki #instrumenty #mirkoguitarwars
  • 45
brawa dla obu, że zagrali. Ale pierwszy muzyk to różnica klasy w porównaniu do drugiego. Pierwszy zagrał na luzie, krótko, zwięźle i na temat. Drugi muzyk podszedł zbyt ambitnie i finalnie technicznie nie podołał.
@FaterAnona: bo plusy są zabawniejsze. Bywają powodem konfliktów. Bywa, że ktoś się śmiertelnie obraża za brak plusa, albo plusa danego przeciwnikowi. Niektórzy parę lat później potrafią to komuś wypominać. To jak plusowa telenowela wenezuelska ;)

A serio to dlatego, że głosy w ankiecie liczą się mniej do gorących, niż plusy w komentarzach. I w jawnym głosowaniu można, przynajmniej częściowo weryfikować, czy ktoś nie zagłosował na siebie ze stworzonych w tym celu
@dinkum: @loompy100 @Kpr19 Podobają mi się zagrywki obydwu gitarzystów, sam gram jakieś 11 lat i jedyne do czego chcę się w tym komentarzu przyczepić to ton, barwa brzmienia gitar. Wiem, że nawet w topowych produkcjach w Polsce gitarzyści sesyjni robią to samo - ma być mocne brzmienie, to podkręcę przester - no ale wtedy wszystko nie brzmi wcale mocniej, bardziej agresywniej, tylko stapia się w monotonne, niewrażliwe na artykulacje nawalanie, a