Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 401
#konfederacja #bekazkonfederacji #korwin #bekazpisu #bekazprawakow #aborcja #afera #neuropa

Według słów matki Izy z Pszczyny, zmarła kobieta na początku września dowiedziała się, że jej drugie dziecko ma wady genetyczne, a i tak zdecydowała się je urodzić.

Z Pszczyny do Czech jest dosłownie rzut beretem. Wsiadasz do samochodu, jedziesz do najbliższej kliniki aborcyjnej i "po problemie".

Panią Izę z pewnością byłoby stać na tę wycieczkę. Prowadziła swój salon fryzjerski, który dosyć dobrze prosperował i nie klepała biedy.

Jednak według Pana Tomasza, wielkiego zwolennika Pana z Muszką i innych prawicowych degeneratów Pani Iza była "zatrutą lewaczką" i wykrzykiwała - Niech żyje Stalin.

Mam w swojej głowie tysiące określeń na tę intelektualną miernotę, ale wiem, że mój wpis zostałby skasowany i się powstrzymam.

I tak jak napisałem pod jednym z wpisów na ten temat - Łaska kuców i katotalibów na pstrym koniu jeździ.

Nie ma w tym momencie bardziej obrzydliwej grupy społecznej niż katotaliby.
N.....t - #konfederacja #bekazkonfederacji #korwin #bekazpisu #bekazprawakow #aborcja...

źródło: comment_1636199729p12al6kmlveoOZLUxXwqmA.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ten wpis jest obrzydliwy i nie ma tu czego bronic. i mowie to jako polski nacjonalista, konserwa i zadeklarowany przeciwnik aborcji na zyczenie, ktora to chce przeforsowac postepowa lewica, takze wykorzystujac w tym celu przypadek tej biednej kobiety.


@seksowanie: Ale mimo wszystko na Konfederację zagłosujesz, prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bo tak się składa, że Tomasz Sommer to jeden z najbliższych współpracowników JKM. Wielokrotnie rzecznik jego
  • Odpowiedz
według Pana Tomasza, wielkiego zwolennika Pana z Muszką i innych prawicowych degeneratów Pani Iza była "zatrutą lewaczką" i wykrzykiwała - Niech żyje Stalin


@Neubert: Nie jest problemem że ktoś publicznie p------i takie bzdury, tylko problemem jest że ten ktoś ma prawa wyborcze i marnuje tlen.
  • Odpowiedz