Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 401
#konfederacja #bekazkonfederacji #korwin #bekazpisu #bekazprawakow #aborcja #afera #neuropa

Według słów matki Izy z Pszczyny, zmarła kobieta na początku września dowiedziała się, że jej drugie dziecko ma wady genetyczne, a i tak zdecydowała się je urodzić.

Z Pszczyny do Czech jest dosłownie rzut beretem. Wsiadasz do samochodu, jedziesz do najbliższej kliniki aborcyjnej i "po problemie".

Panią Izę z pewnością byłoby stać na tę wycieczkę. Prowadziła swój salon fryzjerski, który dosyć dobrze prosperował i nie klepała biedy.

Jednak według Pana Tomasza, wielkiego zwolennika Pana z Muszką i innych prawicowych degeneratów Pani Iza była "zatrutą lewaczką" i wykrzykiwała - Niech żyje Stalin.

Mam w swojej głowie tysiące określeń na tę intelektualną miernotę, ale wiem, że mój wpis zostałby skasowany i się powstrzymam.

I tak jak napisałem pod jednym z wpisów na ten temat - Łaska kuców i katotalibów na pstrym koniu jeździ.

Nie ma w tym momencie bardziej obrzydliwej grupy społecznej niż katotaliby.
N.....t - #konfederacja #bekazkonfederacji #korwin #bekazpisu #bekazprawakow #aborcja...

źródło: comment_1636199729p12al6kmlveoOZLUxXwqmA.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
@Neubert: Trzeba mieć niewyobrażalne łajno pod kopułą by będąc katozamordystą pośmiertnie oczerniać kobietę, która umarła bo przestrzegała katozamordystycznego prawa. Autorytety Konfederacji to moralne dno, podobnie zresztą jak większość ich wyborców.
  • Odpowiedz
@Neubert: jadla tylko czerwone jablka a w glowie nucila cale zycie miedzynarodowke.cto jest poziom islamskiego talibanu, przeznaczony tylko dla zaslepionych fanatykow, ktorzy juz wylaczyli myslenie i na slepo wsysyaja to co sie im poda, albo nie maja wyboru, bo zapanowala autorytarna teokracja.
  • Odpowiedz
@Neubert: Czy rodzina zmarłej mogłaby coś zrobić z takim wpisem tak żeby ten #!$%@? poniósł odpowiedzialność za to jakie obrzydliwe rzeczy wypisuje?
  • Odpowiedz
przeciwnik aborcji na zyczenie, ktora to chce przeforsowac postepowa lewica, takze wykorzystujac w tym celu przypadek tej biednej kobiety.


@seksowanie: wy, prawicowcy, chyba wyobrażacie sobie, że legalna aborcja jest traktowana jako zamiennik prezerwatyw czy innych form antykoncepcji...
  • Odpowiedz
@seksowanie: no dobrze, ale tego czynu dokonał za granicą i ten czyn nie był tam przestępstwem. Wyjechać z kraju każdy może po co tylko chce. No chyba, że przedtem zrobimy z Polski Koreę Północną i wyjechać będzie można po spowiedzi na ubecji.
  • Odpowiedz