Wpis z mikrobloga

Pracuje u nas pewna "laska". Przez ostatnie miesiące wciągała pączki nosem, na drugie śniadanie wiadro snickersów, marsów albo czekolada, kebabik itd. Ciągle głodna. No i oczywiście dziewczynie się przytyło z jakichś 70kg do pewnie ok 80kg. W końcu chyba sama to zauważyła bo... Zdiagnozowała u siebie problemy z tarczycą bo przecież tak nagle ni stąd ni z owąd przytyła, "ma fale gorąca i bardzo się poci".

#rozowepaski #fakinlogic
  • 27
@KonsolowyWyjadacz: @GraveDigger: @Tapirro:

Chce być gruba, niech będzie natomiast niezmiernie ubawiły mnie jej tłumaczenia. Oczywiście wszystkim teraz po pięć razy sprzedaje taką wersję :)

Mnie też się ostatnio deko przytyło ale to dlatego, że siedzę w hucie na dupie przed kompem po 12-14h dziennie i z braku czasu oraz lenistwa #!$%@? fast foody na potęgę a nie przez "tarczycę". :)
@zenon_undercover: Mózg wypiera to co dla nas niewygodne. Sam spaslem się ponad 20kg i uczucie gorąca tłumaczyłem sobie ze juz taki gorący chłopak ze mnie ;D Jak szukałem nowych spodni to #!$%@? że szyja dla chudzielcow a normalny człowiek nic nie znajdzie dla siebie. Otrzasnalen się dopiero po obejrzeniu zdjęć aktualnych i sprzed kilku lat. Teraz jak zrzucilem balast to nie mogę zrozumieć jak mogłem pozwolić na doprowadzenie się do takiego
@hatersgonnahate: ja się ogarnąłem dopiero po fakcie, zacząłem ze starymi kumplami chodzić na kosza co tydzień. któegoś dnia zobaczyłem swoje zdjęcia sprzed koszykówki i zacząłem się zastanawiać jak mogłem być taki gruby i tego nie zauważyć.

po pół roku 15~20 kilo w dół zupełnie nie zmieniając diety ani stylu życia.
@UczulonaNaAbsurd: mam niedoczynność (nie, nie domniemaną niedoczynność "#!$%@? za dużo" tylko zdiagnozowaną i leczoną), tolerancję temperatur przesuniętą o 10 stopni w dół względem normalnego człowieka i pocę się zazwyczaj więcej niż ustawa przewiduje

u mad? ( ͡° ͜ʖ ͡°)