Wpis z mikrobloga

@Zepelin9:

Co lepsze, Pani Iza na początku września dowiedziała się, że dziecko ma poważne wady genetyczne, a i tak zdecydowała się urodzić dziecko, chociaż do Czech z Pszczyny jest dosłownie rzut beretem.

Ewidentnie świadczy to o zatruciu "lewacką ideologią".

Łaska katotalibów na pstrym kucu jeździ.
  • Odpowiedz
@neib1: Mnie najbardziej szokuje, że ludzie, np. @L3stko mają czarno na białym, że z ich idolami coś jest nie tak, a mimo to wypierają, "bo lewactwo!!11", które istnieje głównie na prawicowych portalach prasowych.

W sumie ludzie w Stalina też wierzyli do samego końca podobnie jak Konfederacie wierzą w swoich idoli.
  • Odpowiedz
@Zepelin9: w dawnych dobrych czasach, kiedy ludzie mieli jeszcze honor, pisanie takich paszkwili w najlepszym razie wykluczyłoby pana redaktora z życia towarzyskiego.
  • Odpowiedz
@Zepelin9: a jak ktoś na Strajku Kobiet powie "wypiehdalaj" to od razu cały protest jest nieważny i protestujący muszą się tłumaczyć xD
Konfiarze i PiSowcy chyba mają jakąś niepisaną licencję na głupotę bo nie muszą się tłumaczyć xD
  • Odpowiedz
@Zepelin9: Czy traktowanie całej grupy osob przez pryzmat debila jest Ok? Nie bronie konfederatów, bo to zjeby, ale nie powinnismy posługiwać się retoryka oparta na odpowiedzialności zbiorowej. To tak jakby każdy wolnorynkowiec odpowiadał za słowa petru, a każdy lewicowiec za słowa jakiegoś dzbana z lewicy
  • Odpowiedz
@Zepelin9: Trzeba być miernotą intelektualną i skrzywionym psychicznie człowiekiem żeby na nich głosować, to tak jakbym stawiał w dobrym świetle Hitlera "bo przecież lubił zwierzęta" a jednocześnie całkowicie pomijał inne aspekty jego działalności.
  • Odpowiedz
@gris123: retoryka kaliego. Konfiarzowi się zdarza powiedzieć coś mądrego i na lewicy też czasem coś mądrego się usłyszy. Pokaż mi "tego typu tekst" od strony Dziambora czy Kuleszy. Tylko proszę o tekst "tego typu", a nie jakieś gówno które podciągniesz pod to i napiszesz "prawie to samo".

Nie bronię konfy, tylko obrzydliwe jest szufladkowanie ludzi. Potem jak ktoś słyszy, że chcę niskich podatków to ma mnie za antyaborcjonistę, a jak ktoś
  • Odpowiedz
@malinq: nie no inba o cycki animowanego królika, obrona księdza który #!$%@?ł liścia gimnazjaliście, wzięcie w obronę słów brauna o wieszaniu ministra XDD Całkiem normalny kuc
  • Odpowiedz