Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Widząc co dzisiaj wyprawia moderacja, sugerując, że użytkownik ma #urojenia oraz, że brak WIARYGODNYCH informacji na temat tego co się wyprawia w #australia jest przerażające. @alkohol dostał swojego pierwszego bana po 14 latach posiadania konta. Pisze przez anonimowe, bo ręka aż mnie świerzbi #pdk aby zrobić o tym znalezisko ale z racji, że niektórzy tutaj tylko czekają aby mi w końcu moderacja przyklepała wiecznego bana.

#wykop #moderacja #moderacjacontent

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61852b85ee9c61000a342c62
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 6
@wielkaberta czego dopuszczają się władze, a wiedza poparta filmikami z żółtymi napisami. Mieszkasz tam teraz? Wiesz jak jest na codzien w czasie pandemii? Śmiać mi się chce. Wielcy Polacy będą walczyć o Australię, a własne podwórko ani trochę ich nie obchodzi.
OP: @biauywilg: Tylko nawet jak innym w Australii żyje się "normalnie" to nie normalne jest to co rządy poszczególnych krajów wprowadzają w życie. Odbieranie wolności w imię wirusa, który tak naprawdę nie jest groźny jak jest przedstawiany aby tylko zastraszyć społeczeństwo.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: karmelkowa