Wpis z mikrobloga

@Zacollinho mając tski budżet to sie bierze co jest w miarę pewne a nie to co się podoba :p


@KwasneJablko: Bez przesady, ja uważam że w takiej kasie już się można skupić na tym co się względnie podoba (wiadomo, uwzględniając potencjalne koszty eksploatacji itd). Aczkolwiek Megane Coupe spoko
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KwasneJablko: 20k w 5 lat? To jakieś 10km dziennie średnio. Przy takiej jeździe to byle samochód jeździł i nie trzeba było do niego dokładać co chwila. Diesel na takie przebiegi jest moim zdaniem gorszym wyborem niż benzyna.
  • Odpowiedz
@KwasneJablko: Z wyglądu mam identyczną. Tylko u mnie 2.0 Tce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Lipa z typ spalaniem u ciebie, bo moja jest po programie i z kompa pokazuje 10,5L po mieście ( realnie koło 11,5L gazu).

Z uchwytem jest faktycznie lipa... O ile się jedzie samemu to spoko. Jak w dwie osoby, to już dramat...
  • Odpowiedz
bo moja jest po programie


@piwakk: co to znaczy po programie? no jak jak ja odebralem to pokazywalo 12l, teraz po 80 km zeszlo do 9l. zoabczymy. TRzeba tez pamietac jak dziala srednia :)

A drzwi tez ci strzelaja?
  • Odpowiedz
  • 0
@KwasneJablko Ze jest podniesiona moc. Seryjnie 180KM, a teraz prawie 230KM.

No u mnie ten litr, półtora trzeba doliczyć ze względu na lpg. Najmniejsze jakie uzyskałem w trasie to 7,8L z kompa. A średnio mam koło 9 w trasie jak gdzieś jadę.

Na szczęście nie. Rodzice mieli też megane dobre kilka lat i u nich strzelało.
  • Odpowiedz
Mam taką samą, rocznik, kolor i silnik :) 115k przebiegu. Lewe drzwi strzelają - sprzedawca dał sprawny ogranicznik, ale muszę do drzwi się dobrać. Hamulce też się kończą, szczególnie tylne. W trasie mogłoby być ciszej. Spalanie w mieście 9 jak u Ciebie, próbowałem wyłączać klimę, ekojazdę i dalej 9 xD
  • Odpowiedz